Chcę ci zaufać

Wydawnictwo WasPos
2022-02-25
2022-02-25

Chcę Ci zaufać

Późnym wieczorem Natalia, postanawia wybrać się, żeby odwiedzić przyjaciółkę. Jednak tak nie dociera. Dlaczego? 🤔
Po drodze jest świadkiem zdarzenia, którego kobieta nie powinna była zobaczyć. Natalia od razu się wycofuje, ale ktoś i tak ja śledzi. Z opresji ratuje ją tajemniczy, przystojny nieznajomy Adrian. Adrian na pierwszy rzut oka ją przeraża, alei podoba się dziewczynie. Kobieta ma wrażenie, że mężczyzna doskonale wie, co wydarzyło się tamtej nocy. Czy ma dobre przeczucie? 🤔
Kim tak naprawdę jest mężczyzna? 🤔
Jaki może mieć cel, w pomocy Natalii? 🤔
A może ich spotkanie to naprawdę przypadek? 🤔.
Na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

W tej pozycji moje uwagę bardzo przykuła okładka, ponieważ jest na niej para i motocykl a takich okładek jest mało. Książka czyta się szybko, czcionka nie jest za mała i nie męczy oczu podczas czytania. Historia opisana w książce podobała mi się. Ta pozycja była moja pierwsza od autorki i nie zawiodłam się.

Polecam Wam tę pozycję 📙 📖 .

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa @waspos

Chcę Ci zaufać

Książka polecona.
Mimo tandetnej okładki postanowiłam się zagłębić w historię. Co otrzymałam? Zatrzęsienie truizmów, banałów, błędów składniowych, wydumaną fabułę z nieprawdopodobnym przebiegiem zdarzeń. Kluczowa kwestia handlu żywym towarem zamknięta w kilku zdaniach.
Papierowi bohaterowie, drewniane, pseudozabawne dialogi - niby prowokująco-erotyczne pomiędzy głównymi bohaterami - męczą i nużą.

Przykładowe 'głębokie' rozważania bohaterki:
"No tak, niech wychodzi, póki może, bo gdy pojawi się dziecko, utknie w pieluchach i jego beztroska wolność się skończy."
"Czasami, gdy porozmawiamy z kimś o swoich troskach, nagle stają się one mniejsze i łatwiejsze do pokonania. Gdy otrzymujemy wsparcie - wówczas problemy slabną. Nie ma nic gorszego od samotności pośród własnych trosk."
"Życie potrafi czasami nieźle nas zaskoczyć. Wystarczy jedna rzecz, a nagle jesteśmy w stanie robić rzeczy, w które dawniej nawet byśmy nie uwierzyli."

Jak wam się podoba zdanie "z mojej piersi wyrwał się przerażający krzyk, pełen przerażenia..."?

Na marginesie, nie ma opcji, by osoba trzymana z całych sił za ramię przez napastnika, uderzyła go w kark... 😂

Za zgrabne sceny erotyczne, podciągnęłam ocenę z trzech gwiazdek do czterech.

Nieco surrealistycznie brzmi: "Pragnę podziękować mojej redaktor za czas poświęcony wszelkim korektom, dzięki którym książka została doszlifowana niczym diament". Przerażające, jak wyglądała PRZED 'poprawkami'... 😳

Nie lubię miałkiej literatury, więc czytacie tę szmirę na własną odpowiedzialność.

Mi czytanie Pani Rajdy nie sprawiło frajdy.

Książka polecona.

młoda kobieta dowiaduje się,że mąż ją zdradzał w każdej dziedzinie życia i jej dalsze losy;

Co byś zrobiła, gdyby mąż wyznał Ci zdradę tuż po tym, gdy uprawiał z Tobą seks?
Natalia, pomimo późnej pory, postanawia odwiedzić przyjaciółkę, jednak ostatecznie nigdy do niej nie dociera. Po drodze jest świadkiem zdarzenia, którego zdecydowanie nie powinna była ujrzeć. Choć kobieta od razu się wycofuje, ktoś i tak podąża jej śladem. Z opresji ratuje ją tajemniczy, przystojny nieznajomy. Adrian jednocześnie przeraża, intryguje i pociąga dziewczynę. Ponadto sprawia wrażenie, jakby doskonale wiedział, co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy.
Kim jest mężczyzna?
Jaki ma cel, pomagając Natalii?
Czy może być jednocześnie dobrym i złym facetem?

Natalię poznajemy kiedy w jej życiu nie dzieje się najlepiej. Zdrada męża to małe piwo przy tym co ujrzy pod osłoną nocy. ( nie polecam czytać akurat tego fragmentu w autobusie wracając z pracy o 21 😅 wyobraźnia ludzka nie zna granic 😂 ) z opałowa niczym książe na białym koniu ratuję ją Adrian tylko w wersji współczesnej szpicel na czarnym motocyklu.
Adrian od początku jest chodzącą zagadką. Natalia bezskutecznie próbuje rozgryźć kim tak naprawdę jest i jaką rolę odgrywa w tym przedstawieniu. Kiedy myśli, że już wie na jaw wychodzą kolejne fakty, które tym razem za bolą bardziej niż by tego chciała.
Tych dwoje stąpa po cienkiej linii, która lada moment pęknie tylko które z nich spadnie jako pierwsze by ochronić przed upadkiem drugie? Gdzie w tym wszystkim jest najlepsza przyjaciółka Natalii?
Kiedy wszystkie puzzle trafią na swoje miejsce to kto zdziwi się najbardziej?
Oh Czytelniku! Dawno nie czytałam tak wciągającej historii. Dzieje się tam oj dzieje. Przytoczę tu słowa mojej imienniczki
[.. ] ... Szanuję dramaty i thrillery, jednak romanse pozostają bardziej w moim guście. [.. ]
Tego tu doświadczysz.
A tak na marginesie autorka była ciekawa czy polubię się ze swoją imienniczką? Aaa jakby inaczej! Patrycja rozbawiła do łez, pocieszyła w trakcie łez oraz doprowadziła do łez! Toć idealna!

Adrian od początku...

Natalia dowiaduję się że jest oszukiwana i zdradzana przez męża. Umawia się więc z przyjaciółką Patrycją, by móc jej się wyżalić. W drodze do niej zostaje przypadkowym świadkiem czegoś, czego nie powinna widzieć. Ucieka z miejsca zdarzenia, lecz niebezpieczni ludzie są na jej tropie. Z opresji ratuje ją nieznajomy Adrian. Od tej pory w jej życiu kłębić się będą sekrety i niebezpieczeństwo. Jaką rolę odegra Adrian i co odkryje Natalia?

Opis tejże książki bardzo zachęcił mnie do czytania. Uwielbiam historie, w których ukryta jest zagadka, która jest do odkrycia. Tu właśnie mamy taką zagadkę. Ta książka to połączenie romansu, erotyki, sensacji i kryminału - taki dosłownie misz masz. Do tego postać Adriana, bad boya na motocyklu dodaje charakteru tej powieści. Akcja cały czas idzie do przodu, a poznając losy bohaterów, w człowieku wciąż narasta ciekawość i napięcie, jak to się wszystko zakończy i jaka tajemnica wyjdzie na jaw.

"Chcę Ci Zaufać" to książka, w której jest pokazane, że zawsze w życiu może być gorzej i można wpaść z deszczu pod rynnę. Ukazuje także, jak jeden człowiek potrafi mieć dwa różnie oblicza. Jest także historią o zaufaniu - ciężko zaufać, jeśli ktoś wcześniej zawiódł nasze zaufanie. Przyjemnie czytało mi się się tą lekturę 🙂.

🌸 "Chcę Ci zaufać " spod pióra Darii Rajdy to pełen akcji i tajemnic romans, przy którym na pewno nie będziecie się nudzić.

🌸 Natalia po przyznaniu się męża do zdrady postanawia wyżalić się przyjaciółce. W drodze do niej jest świadkiem pewnego zdarzenia, i przez to musi uciekać przed niebezpiecznymi ludźmi. Z opresji ratuje ją nieznany i tajemniczy mężczyzna Adrian, jednak Natalia nie jest pewna czy może mu zaufać.

Czy Adrian zjawił się tam przypadkiem?
Co takiego widziała Natalia?
Komu tak naprawdę może zaufać?

🌸 Jestem bardzo zaskoczona, jak bardzo ta książka przypadła mi do gustu. Zazwyczaj czytam romanse, ale lubię także jak coś się dzieje w książce. Ta historia jest niezwykle wciągająca, a dynamiczna akcja powoduje, że ciężko jest oderwać się od lektury. Romans jest na drugim miejscu i to bardzo mi się podobało. Dzięki temu nie ma miejsca na nudę, i razem z bohaterami jesteśmy wciągnięci w wir wydarzeń oraz próbujemy się dowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi, i dlaczego Natalia jest na celowniku.
Wyraziści bohaterowie, porachunki, handel żywym towarem, rodzące się uczucie a do tego lekki styl autorki wszystko to sprawia, że przez książkę się płynie, i aż żal było ją kończyć.
Jeśli lubicie sensację, kryminał i romans w jednym, z nieprzewidywalną i zaskakującą fabułą trzymającą w napięciu, to koniecznie musicie przeczytać tą książkę.

Książka nosi tytuł " Chce Ci zaufać" autorka jest nie kto inny jak @daria_rajda_autorka

Natalia po gorącym seksie z mężem słyszy z jego ust że ja zdradził. Dziewczyna szuka wsparcia więc wybiera się do przyjaciółki. Jednak nigdy tam nie dociera, bo po drodze zostaje świadkiem sytuacji, której nikt nie chciałby widzieć. Ucieka z miejsca, orientuje się że jest śledzona. Na ratunek wychodzi jej nieznajomy- Adrian.
Mężczyzna od początku jest tajemniczy, wydaje się że dokładnie wie co się stało w tunelu,coś mu jednak kazuje chronić Nat. Ich znajomość od początku jest wystawiona na próby. A życie Natalii zaczyna się kręcić na całkiem innym polu jak do tej pory- niebezpieczeństwo, wieczne sekrety.
Chwilami czuje się bez sił niewie komu ma wierzyć.

Zapisując się na bt przeczytałam opis i już wiedziałam że to będzie sztos. Ciężko mi było odgadnąć kto stoi za tymi porwaniami, każdy dla mnie był podejrzany, dlatego jak siadłam do książki nie mogłam się od niej oderwać. Nie mogłam tak poprostu przerwać czytania w środku akcji 😉 fajnie by było przeczytać jak toczy się życie tej pary po tym wszystkim ( może kontynuacja?) Czy Natalia dalej ma takie szczęście że znajduje się w nieodpowiednim czasie i miejscu?

Polecam książkę jak najbardziej 👍

O debiucie Darii Rajdy słyszałam dużo dobrego. Miałam nadzieję, że i mi przypadnie do gustu, a że uwielbiam debiuty, to musiałam po nią sięgnąć. Zbierałam się do niej dość długo i równie długo ją czytałam. Jednak to nie wina książki, a tego, że po prostu czas nie był dla mnie łaskawy. Uciekał w mgnieniu oka. Czytałam w wolnej chwili, pomiędzy audiobookami, które jako jedyne mnie ratowały. Przez to wszystko czasami gubiłam się w fabule, by po dłuższej chwili wrócić na właściwe tory. Całe szczęście, że książka siedziała mi jeszcze w głowie, bo miałabym niemały problem, by przypomnieć sobie, co działo się w poprzednim rozdziale, gdyż jest tu masa akcji.

Moim zdaniem Daria jako debiutantka pokazała, że potrafi manipulować czytelnikiem, wodzić go za nos, mimo że książka nie była thrillerem, a romansem. Romansem z zalążkiem mafijnym, odrobiną sensacji i całą masą wrażeń. Fabuła, którą wykreowała Autorka była dosyć pokręcona, ale chyba jak każdy, ja lubię odrobinę wariactwa. Połączenie kilku gatunków w jedną książkę, zdecydowanie czymś takim było. Mogę śmiało przyznać, że spędziłam z nią mile czas. Powroty do książki były bardzo przyjemne, gdyż bohaterowie od samego początku mnie zaintrygowali. Byłam ciekawa tego, jak potoczą się ich losy, czy jakieś uczucie pojawi się między nimi. I najważniejsze, co się stało z Patrycją? O tak, dodatkowy plus za to, że przyjaciółka głównej bohaterki jest moją imienniczką. Właśnie, jeśli o nią chodzi, to od początku miałam mylne wrażenia, Daria tak poprowadziła ten wątek, iż nie byłam pewna, co tu może się wydarzyć. Przyznam szczerze, że zaskoczyła mnie obrotem spraw, tak, jak i samym zakończeniem. Nie spodziewałam się tego ani trochę i bardzo mi się to podobało. Ogromne brawa dla Autorki, za tak nieprzewidywalną akcję!

Ten debiut sprawiał, że napięcie nawet na moment nie ustępowało. Scenki seksu, bądź też jedynie ich zalążek pobudzał wyobraźnię i to mocno. Doprowadzały one do czerwoności i do tego, iż miałam w głowie, takie "zróbcie to wreszcie, bo nie wytrzymam!". Tę chemię pomiędzy bohaterami było czuć w powietrzu, mimo że oni starali się do siebie nie zbliżać, choć było to bardziej niż kuszące. W takich momentach emocje sięgały zenitu, a serce biło coraz szybciej.

Tę książkę mogę zdecydowanie polecić osobom, które lubię wartkie akcje, masę emocji i niepewność co do zakończenia. Ja dostałam to wszystko, a nawet i więcej. Czytało mi się naprawdę przyjemnie i żałuję, że nie udało mi się tego zrobić jednym ciągiem. Wiem, że gdybym miała więcej wolnego czasu, to raz-dwa skończyłabym ją, a tak mogłam jedynie myślami wracać do niej i czekać na moment, w którym ponownie zanurzę się w lekturze. Już nie mogę doczekać się kolejnych książek, które wyjdą spod pióra Autorki, gdyż tą sprawiła, iż czuję niedosyt.

Dziękuję serdecznie Autorce oraz wydawnictwu za egzemplarz recenzencki! Bawiłam się przy nim znakomicie! Jeszcze raz gratuluję Autorce dobrego debiutu i liczę, że kolejnymi historiami również mnie zaskoczysz!

Polecam. Spodziewałam się czegoś zupelnie innego ale była to bardzo miła niespodzianka.

• Romans
  • Rajda Daria

Dodaj cytat z książki Chcę ci zaufać