Tajemnica domu w Bielinach

Okładka książki Tajemnica domu w Bielinach Katarzyna Berenika Miszczuk Patronat LC
Okładka książki Tajemnica domu w Bielinach
Katarzyna Berenika Miszczuk Wydawnictwo: Wilga Cykl: Klub Kwiatu Paproci (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Klub Kwiatu Paproci (tom 1)
Wilga
2021-11-24
2021-11-24

Okładka książki Nawia. Szamanki, szeptuchy, demony Rafał Dębski, Marta Krajewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Marcin Mortka, Marcin Podlewski, Martyna Raduchowska, Jagna Rolska, Anna Szumacher
Ocena 6,7
Nawia. Szamank... Rafał Dębski, Marta...
Okładka książki Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska, K.A. Figaro, Maya Frost, Anna Kasiuk, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Agnieszka Rusin
Ocena 6,2
Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska,&...
Okładka książki Silna Anna Cieplak, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Aneta Jadowska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Agnieszka Płoszaj, Dominika Słowik
Ocena 6,6
Silna Anna Cieplak, Natal...

więcej Więcej

Wiedziałam, że Katarzyna Berenika Miszczuk potrafi w słowiańskie klimaty, ale nie wiedziałam, że potrafi tym zainteresować nawet wymagające, trzeźwo myślące dziecko 🤍🤍🤍

💚 Tajemnica domu w Bielinach
📖 Katarzyna Berenika Miszczuk

Nie da się ukryć, że uwielbiam mitologię słowiańską. Kocham ten klimat, trochę straszny, trochę mityczny.
Ta książka w dużej mierze opiera się...

Jak ja kocham nawiedzone bajki!!! Mega książka od której nie mogłam się oderwać. Rodzinka, którą warto zapamiętać na dłużej. Dzieciaczki, które mają ten urok wyjątkowości. Zresztą już na początku książki przeczytacie przedstawienie postaci. Dalej również będzie się on przewijał, lecz moim zdaniem dostrzegą go tylko uważni.
Pozycja porusza wiele ważnych spraw, takich jak...

Bardzo przyjemna.

Jeśli pokochaliście Szeptuchę od Katarzyny Bereniki Miszczuk, „Tajemnica domu w Bielinach" również wam się spodoba. To nic, że jest to pozycja dla młodszych - doskonały styl autorki powoduje, że książka nie jest napisana skomplikowanym językiem, ale nie jest też w żaden sposób infantylna. Dzięki temu dobrze będą się przy niej bawić zarówno dzieci, jak i dorośli.

Poza tym,...

Właśnie po raz drugi przeczytałam
książkę Katarzyny Bereniki Miszczuk
"Tajemnica domu w Bielinach".

Fabuła tej powieści jest jak czcionka,
którą napisano tytuł na okładce.
To niby całkiem zwyczajna, czarna,
niemała, czytelna czcionka,
ale po uważniejszym przyjrzeniu się
zobaczycie, że te litery są jakieś dziwne!
Postrzępione? Dziurawe?
Niepokojące!

Tak, coś tu się...

Katarzyna Berenika Miszczuk jest, według nas, kobietą od zadań specjalnych. Słowiańskość, eksperymenty medyczne czy klimaty biblijne… Dla tej lekarko-pisarki nie ma rzeczy niemożliwych, zatem nic dziwnego, że zabrała się za powieść dla (naj)młodszych czytelników.

Tajemnicę domu w Bielinach, jako przyszli nauczyciele języka polskiego, wzięliśmy pod podwójną lupę. Lektury...

Życie czwórki rodzeństwa zmienia sie po rozwodzie rodziców i przeprowadzce do Bielin, by zamieszkać w domu tajemniczej i schorowanej ciotki Mirki, niegdyś szanowanej Szeptuchy. Zostawiając rodzinną Warszawę dzieciaki nie wiedzą jakie przygody i tajemnicze istoty będę czekać na nich w nowym miejscu. ✨ Ich dotychczas poukładane życie zmienia się o 180 stopni, a stare...

Zaciekawiła mnie ta książka... Nie czytałam jeszcze podobnej. Nawiązuje do wierzeń i stworów słowiańskich. Seria dobrze się zapowiada. Polubiłam też rodzinę Lipowskich, szczególnie spodobał mi się Leszek.

Na półkach: , , , ,

Teraz wszystkie mamy, które nałogowo pochłaniały serię "Kwiat Paproci"  Katarzyny Bereniki Miszczuk, kupują swoim pociechom "Tajemnicę domu w Bielinach", która tworzy nowy cykl, jakim  jest "Klub Kwiatu Paproci", pięknie wydaną przez Wydawnictwo WILGA (szacun za twardą oprawę) :)

Bohaterami tej opowieści jest czwórka dzieciaków, Dąbrówka, Tosia, Leszek i Bogusia, ich mama...

Uwielbiam twórczość @katarzyna_berenika_miszczuk, bezwarunkowo i nieodwołalnie. 🖤
Uwielbiam tę lekkość zawartą w Jej książkach, słowiańskość która tworzy tak magiczny klimat. 🔥

Przeogromnie byłam ciekawa książki dla dzieci Pani Katarzyny. Jakże się ucieszyłam z powrotu do Bielin, Gosławy, Mieszka i Baby Jagi! 🧡 Tęskniłam za tym miejscem strasznie! Mimo iż z przeznaczenia...

• 2021
  • Audiobook