Gdybym mógł z Wami rozmawiać... Autystyczny chłopiec szuka porozumienia

Dietmar Zöller biografia, autobiografia, pamiętnik 172 str.
Wenn ich mit euch reden konnte...
83-902232-5-2
Małgorzata Szydłowska, Grażyna Strzelecka, Janusz Gryz
Fundacja SYNAPSIS
biografia, autobiografia, pamiętnik
autyzm pisarstwo niepełnosprawnych

Wenn ich mit euch reden konnte...
83-902232-5-2
Małgorzata Szydłowska, Grażyna Strzelecka, Janusz Gryz
Fundacja SYNAPSIS
biografia, autobiografia, pamiętnik
autyzm pisarstwo niepełnosprawnych

Porównaj ceny i

Książka, za wyjątkiem notatki o autorze, przedmowy i wstępu napisanego przez Dietmara Zollera, w całości składa się z listów, wierszy oraz kilku wpisów z pamiętnika. Rozczarowało mnie to trochę, ponieważ w tych listach nie znalazłam niczego interesującego. Ot, zwyczajne listy dziecka, a potem nastolatka, do rodziny i przyjaciół. Tych kilka istotnych cytatów, które...

Pytanie do admina:

No i gdzie ta książka? Jeśli jest w mojej "biblioteczce", to powinienem móc ją tu otworzyć i, strona po stronie, czytać. Jeśli mam ją sobie najpierw kupić w wersji papierowej, to po co mi ten serwis internetowy?

Przeczytalam w pociagu.

"Chcę udostępnić moje odczucia i myśli, aby pomóc innym upośledzonym. My upośledzeni, również jesteśmy ludźmi, którzy przeżywają uczucia i marzenia. Chcemy, żeby nie tylko pisano o nas książki, ale również nas słuchano. "
"Zauważyłem, że nie jestem głupi i zrodziła się we mnie wielka nienawiść do tych, którzy uważali mnie za półgłówka. [...] Co ci...

• Autyzm
  • Autyzm, Asperger, Synestezja