Ostatnie 100 dni mojego życia

Daniel Stochaj Wydawnictwo: Daniel Stochaj biografia, autobiografia, pamiętnik
Daniel Stochaj
2020-04-01
2020-04-01
Depresja psychiatria DDA uzależnienie trauma psychologia

Autor to zwykła chiena pazerna na pieniądze, namawiajaca ludzi z problemami do czytania tego dziadostwa zamiast udać się do terapeuty na prawdziwe leczenie- wolność słowa zrozumiem, ale gówno które jest tak napisane powinno być karalne prawnie, obyś dostal w życiu faktycznie to na co zasługujesz przez te brednie które wmawiasz innym,- tym którzy faktycznie potrzebują pomocy, dureń i pazerny człowiek- ta książka bardziej nadaje się na papier toaletowy niz na cos co faktycznie może pomóc

A blokowanie mnie na fb tylko utwierdza w fakcie jakim człowiekiem jesteś, że Ci nie wstyd ludzi tak dobijać tym dziadostwem, żeby pieniądze zarabiać na krzywdzie innych, wstyd -, chiena nie człowiek, oby ci to dziadostwo bokiem wyszło, pazerny człowiek

Daje 7, ponieważ dosyć mocno się utożsamiam z tą historią natomiast błędy aż rażą w oczy :) mam na uwadze, że to miało być na zasadzie swojego prywatnego pamiętnika i może autor nie sądził , że pójdzie to na taką skalę , ale przy kolejnej części proponuje dobrego korektora wziąć do współpracy:) czepiam się, ale niestety zwracam na takie kwestie uwagę :)

Tematyka ważna, idea zacna, wykonanie (od strony technicznej) niezadowalające. Potrzebna porządna korekta i dobra redakcja.

Witam. Mam na imię Wioletta.
Z całego serca polecam wszystkim książkę "Ostatnie 100 dni mojego życia, którego autorem jest Daniel Stochaj.
Ta piękna, wzruszająca książka jest skarbnicą czasem smutnych ,życiowych wspomnień samego autora, który napisał tą książkę na podstawie swoich własnych przeżyć.
Ja doskonale wiem co znaczy być sponiewieraną, zdeptaną , okradzioną z resztek godności.
Przez kilkanaście lat byłam w toksycznym związku, który bardzo się odbił na mojej psychice, byłam o krok od depresji , moje dzieci też
Ale pewnego dnia powiedziałam stop i moje życie się odmieniło. Koszmar się skończył
Kiedy dowiedziałam się ,że istnieje taka książka, która w sobie zawiera tak jakby część bólu mojej duszy postanowiłam, że ją przeczytam i to był wspaniały pomysł.
Czytając tą książkę ma się wrażenie ,że wszystko z człowieka schodzi, że ktoś czuł ten ból duszy, którego samemu się doświadczyło.
Polecam tą książkę każdemu kto ma podobny problem, albo mógłby komuś w ten sposób pomóc.
Książka ta jest jak najlepsza terapia.
Autorowi z całego serca dziękuję ,bo dostałam książkę w prezencie przed Świętami Wielkanocnymi, pięknie zapakowaną i z własnoręcznie napisaną dedykacją .
Z całego serca polecam tą książkę, bo jest najlepsza jaką kiedykolwiek czytałam.
A autorowi życzę dalszych sukcesów, wydania wielu tak pięknych, mądrych ,życiowych książek .
I wszystkiego co najpiękniejsze
Pozdrawiam .

Witam. Mam na imię Wioletta.
Ja doskonale wiem co znaczy być sponiewieraną, zdeptaną , okradzioną z...

Ksiązka nad którą trzeba się zatrzymać... przemyśleć.. Ksiązka która powinien przeczytać każdy a świat byłby lepszy.. Książka która potrafi zmienić życie, polecam każdemu, warto, uważam że to najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie:)

Książka z każdą stroną wciąga
bardziej opowiada o sile walce z ciężka chorobą z którą stykamy się z nią w życiu codziennym pokazuje że walka z sobą i osiebie nie jest łatwa ale z pomocą rodziny specjalistów wszystko jest możliwe Super książka polecam każdemu 😁

Książka z każdą stroną wciąga

Gdy tylko książka powstała byłam od paru lat po ciężkiej chorobie, którą wygrałam mimo iż nikt nie dawał mi szans, niestety gorsza choroba niż depresja lecz udało mi się 🙂Książka dodała mi jeszcze więcej siły, czytając pochłaniała każdą wolną chwilę były też wzruszenia!!!Bo wielokrotnie rozumiałam co czuł pisarz...polecam z całego serca!!!!!!!!🥰

Historia młodego chłopaka zagubionego w życiu , któremu zawsze czegoś brakowało . Chciał wiele osiągnąć ale zawsze coś stawało na jego drodze . Tym razem to coś dało mu 100 dni aby zawalczył o samego Siebie i przelał to na papier abyśmy to my dziś mogli poczuć przez chwile jak wiele jest życie warte .

Genialna, wzruszająca, mocna, brutalna! Pisana „lekkim piórem” dzięki czemu czytałam i miałam wrażenie, jakby ktoś mi opowiadał te historie. Książka godna bestselleru. Brawo dla autora za poruszenie tak trudnego tematu, a przede wszystkim za odwagę, bo obnażyć się tak przed światem, to nie lada wyzwanie: warto! Z serca polecam :)

Książkę trzeba przeczytać. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jest to opis osoby zmagającej się z ciężka depresja i jej spojrzenie na tą chorobę. Jednocześnie pokazuje czym ona jest i jak ja odbiera osoba zdrowa.

• Biografia, autobiografia, pamiętnik
  • 📑📑 0<200 stron
  • CHCĘ PRZECZYTAĆ - Psychologia, filozofia itp.
  • Domowa biblioteczka
  • Powieści/Opowiadania/Beletrystyka