Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW

Okładka książki Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW Grzegorz Sobieszek
Grzegorz Sobieszek Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska) biografia, autobiografia, pamiętnik
Słowne (dawniej Burda Media Polska)
2021-08-11
2021-08-11
KSW sporty walki MMA Martin Lewandowski

Okładka książki Rozliczenie. O żużlu bez cenzury Marek Cieślak, Wojciech Koerber
Rozliczenie. O... Marek Cieślak, Wojc...
Okładka książki Peter Schmeichel. Numer jeden Jonathan Northcroft, Peter Schmeichel
Peter Schmeich... Jonathan Northcroft...
Okładka książki Kevin Garnett. Od A do Z. Bez cenzury o życiu, koszykówce i wszystkim pomiędzy Kevin Garnett, David Ritz
Kevin Garnett.... Kevin Garnett, Davi...

Takie ciągłe chwalenie się. Jak ktoś nie jest na bieżąco z ksw to trochę nudno się czyta

Przypadkiem, za grosze, dorwałem i przeczytałem. Ja wiem, że pan Martin Lewandowski jest współtwórcą firmy, która osiągnęła na naszym rynku wielki sukces, ale ta publikacja brzmi jak jakiś wiernopoddańczy hołd. Zero trudnych pytań. Ciągle tylko chwalenie się tym i tamtym. Rekordy takie i siakie. Przełomy takie i owakie. Naprawdę bardzo męczące to było. Ciągła autoreklama i nic więcej. Sukces osiągnięty wielki, ale ego jeszcze większe.

Nic specjalnego. Laurka dla Właściciela KSW.
Większość informacji była już podawana w wywiadach.
Auto nie zadawał trudnych pytań (a może zadawał ale nie uzyskał odpowiedzi) i nie ciągnął za język.
Dla fanów mma lub dla osób prowadzącychwłasny biznes bo trzeba przyznać, że Panowie Kawulski i Lewandowski zrobili kawał dobrej roboty i rozwineli super biznes mimo brdzo złego PR dyscypliny.

Nic specjalnego. Laurka dla Właściciela KSW.
Większość informacji była już podawana w wywiadach.

"Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW" jest biografia napisaną w formie wywiadu. Możemy z niej dowiedzieć się wiele ciekawostek na temat Martina Lewandowskiego, jego historii, a także informacje na temat jego rodziny. W książce znajdziemy również pełno zdjęć z życia Martina. Odnotowani tu również wiele informacji na temat historii KSW, jej zawodników. Możemy również przeczytać opinie różnych celebrytów, które mogą nas bardzo zaskoczyć. Mimo, że nigdy nie interesowałam się tą tematyką, książka bardzo mi się podobała i momentami bardzo wciągała.
Z pewnością polecam.
#podprądprawdziwahistoriamartinalewandowskiegoifederacjiksw #ksw #nartinlewandowski @wydawnictwo_slowne

Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW - Mimo jakże obszernego tytułu, muszę przyznać, że wspomniana książka zachwiała w posadach zasadność mojego pseudonimu artystycznego...

...lekturę tę przeczytałem bowiem w 4 dni, a w tzw. międzyczasie moją uwagę odwróciło, nie co innego, jak właśnie... gala KSW.

Na wstępie muszę przyznać, że nieco zaskoczyły mnie opinie ze świata celebrytów, które zostały wplecione w treść książki. Aczkolwiek domyślam się, że zgodnie ze słowami współautora, Martina Lewandowskiego, wspomniana lektura nie została stworzona wyłącznie dla fanatyków mma, ale również dla „zwykłych zjadaczy chleba”. Spekuluję, że to dla nich opublikowano opinie Oliwiera Janiaka, Michała Żebrowskiego, czy też pochodzącej z mojego rodzimego Szczecinka, Ewy Minge.

Dziwni mnie również fakt, że tak mało uwagi poświęcono wspólnikowi Martina, czyli Maciejowi Kawulskiemu. Uważam także, że wypowiedzi głównego bohatera tej książki przybrały bardzo dyplomatyczny i niepotrzebnie poważny ton.

Nie umknęło mi „kilka” literówek, które wkradły się w treść tejże lektury. Można na nie przymknąć oko, ale nie sposób przejść obojętnie obok oprawy książki. Ciekawe zdjęcie zamieszczone na twardej okładce, czy kolorowe i pachnące strony okraszone wieloma zdjęciami z prywatnego albumu Martina naprawdę robią wrażenie. Świetna robota.

Najważniejsze zalety Pod Prąd zostawiłem sobie na koniec. Liczne anegdoty i historie zza kulis KSW, to nie lada gratka dla takiego fanatyka mma, jak ja. Muszę jednak dodać, że brnięcie przez kolejne strony tej lektury działały na mnie niespodziewanie motywująco. Z każdym kolejnym zdaniem nabierałem coraz większej ambicji i motywacji to rozwoju zawodowego. To z pewnością powinno Was zachęcić do przeczytania tej pozycji ;)

Na wstępie muszę przyznać, że nieco...

Z KSW i sportami walk mam tyle wspolnego co nic. Jednak postawnoilam siegac po literature faktu i reportaze oraz biografie.
Zaczelam od tematu ktorego calkowicie nie znam i ktorym sie nie interesuje, by poszerzac perspektywe.
Czytajac ta ksiazke odwiedzalam czesto rozne strony internetowe by obejrzec dana sytuacje czy zobaczyc jak wyglada opisywany zawodnik.
Czy po skonczeniu tej ksiazki bede wielka fanka KSW?
Nie, ale z wiekszym szacunkiem spojrze na tego typu sport, ich tworcow i zawodnikow.

Ksiazka napisana jest w formacie rozmowy co jest bardzo mile w czytaniu i zapoznawaniu sie z wieloma watkami, ktore plynnie miedzy soba przechodza....

Dla fanów Ksw fajne przypomnienie historii federacji

Dla fanów Ksw fajne przypomnienie historii federacji

Ciekawa lektura dla każdego sympatyka (i nie tylko!) KSW :)

Ciekawa lektura dla każdego sympatyka (i nie tylko!) KSW :)

• Biografie
  • Dokumenty
  • Nie mam
  • Moja biblioteczka :)
  • Przeczytane 2023

Dodaj cytat z książki Pod prąd. Prawdziwa historia Martina Lewandowskiego i federacji KSW