Okładka książki Grzeszne pragnienie AT. Michalak
AT. Michalak Wydawnictwo: Pascal literatura obyczajowa, romans
Pascal
2021-09-01
2021-09-01

Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...
Okładka książki W sieci pożądania Nana Bekher, AT. Michalak
W sieci pożądania Nana Bekher, AT. Mi...

Bardzo szybko czyta się historię Drake i Elle. Chętnie przeczytałabym ją ponownie. Wciągająca książka dosłownie na jeden wieczór.

Drake i Elle to przybrane rodzeństwo, z czasem są dla siebie kimś więcej. Lecz Elle zniszczyła tą miłość. Teraz po roku Drake musi wrócić do rodzinnego domu, do swojej Elle (albo już nie swojej). Czym zakończy się jego powrót?
Ajjj.. czy książka mi się podobała? Niezbyt. Polskie romanse są słabe tylko mogę powiedzieć. Sądzę że książka trafi bardziej w gust 16latek, które marzą żeby coś takiego przeżyć. Ja się na książce zawiodłam i z mojej strony nie ma polecenia

Wspaniała. Najlepsza książka autorki!

Wspaniała. Najlepsza książka autorki!

Po przeczytaniu opisu książki, nie liczyłam na wiele i nie nastawiałam się zbytnio. Początkowo książka nie wciągała, jednak z czasem się to zmieniło. Myślę, że można znaleźć dużo książek o podobnej tematyce, to jednak ta na razie skradła moje serce.

W sumie sama nie wiem jak tę książkę podsumować. Niektóre wątki były ok, jak naprzykład przybrane rodzeństwo, które się do siebie zakochuje, wypadek, śmierć rodziców...ale realizacja tych pomysłów była beznadziejna.
Przez całą książkę miałam ochotę przewracać oczami. Niby bohaterzy są dojrzali, jednak zachowują się jak dzieci. Niby się kochają, jednak bez skurpułów się zdradzają. W ogóle nie widziałam tej ich wielkiej miłości.
Wszystkie problemy rozwiązują w tak głupie sposoby, że aż wyć się chce.
No i po wypadku, główny bohater nie przejmuje się niemal w ogóle tym, że nie będzie już profesjonalnym graczem. Niby coś powiedział, że szkoda, ale jak dla mnie to takie nijakie było. Kariera mu się posypała, a on niemal się cieszył tym, że może być trenerm w szkole, i to za darmo.
No i wątek kryminalistyczny.....masakra.
A więc do tej książki mam tyle uwag, że aż nie wiem od czego zacząć. Wiem, że nie jest łatwo napisać książkę, i staram się bardziej przymykać oczy na coś, co mi się nie podoba...ale czasem nie potrafię. W każdym bądź razie, ja nie polecam czytania tej książki, ale to moja osobista opinia. Zawszej lepiej jak człowiek sam sprawdzi, co mu się podoba a co nie.

Opinia z Book Tour z książką
"Grzeszne Pragnienie"
Autorki @at.michalak.autor organizowanego przez @bookloveraneta dziękuję za możliwość udziału Book Tour ❤️❤️.
Wydawnictwo @wydawnictwo_pascal_books

Super książka w sam raz na gorące wieczory
Spodobała mi się od samego początku .
Jest w niej coś co wciąga .
Emocje i tajemnica przykuwa uwagę .
I zakazane uczucie.
Bohaterzy dobrze wykreowani.

Grzeszne pragnienie
Drake Johns to rozgrywający drużyny futbolowej i bogaty playboy. Taki jest teraz, bo takim stworzyła go Elle, kiedy byli jeszcze parą. Bezlitośnie zniszczyła jego miłość. Aby się pozbierać, Drake na rok odciął się od rodziny i przyjaciół. Teraz wraca, by pokazać Jej, kto naprawdę tutaj rządzi. Rozpoczyna się elektryzująca gra: Drake jest przybranym bratem Elle...
Miłość od nienawiści dzieli tylko krok. Kto wykona go pierwszy?
Pamiętasz Elle? – moje dłonie zacisnęły się na jej biodrach, unosząc minimalnie jej halkę. – Dalej jest między nami ogień. Tyle lat, a twoje ciało nadal pamięta mój dotyk.

#booktourzksiążkągrzesznepragnienie#zakazaneuczucie#maratonpelenmilosci#

Opinia z Book Tour z książką
"Grzeszne Pragnienie"
Wydawnictwo @wydawnictwo_pascal_books

Super książka w sam raz na gorące wieczory
Spodobała mi się od samego początku .
Jest w niej coś co wciąga .
Emocje i tajemnica przykuwa uwagę .
I zakazane uczucie.
Bohaterzy...

#grzesznepragnienie #atmichalak #wydawnictwopascal #przybranerodzeństwo #przeszłość #tajemnice #legimi #czytaniejestsexy #czytamzlegimi #czytamlegalnie #bookstagram #instabook
@at.michalak.autor
@wydawnictwo_pascal_books
Bookmorning kochani, mamy już czerwiec a ja śpieszę do Was jeszcze z ostatnią majową recenzją a mianowicie jest to "Grzeszne pragnienie" od @at.michalak.autor . Jest to moje drugie podejście do twórczości autorki,pierwsze nie było za bardzo udane ale tym razem jest inaczej 😊 Pozycja ta jest napisana lekkim językiem, czyta się ją szybko i przyjemnie. Dużo emocji i niedopowiedzeń trzymają czytelnika w napięciu czy prawda wyjdzie na jaw.
Jestem miło zaskoczona tą pozycją i wiem,że zostanę z autorką na dłużej 🥰
Moja ocena:
7⭐️/10⭐️

@at.michalak.autor
@wydawnictwo_pascal_books

Opowieść czyta się bardzo szybciutko. Rozdziały są krótkie, nie męczą czytelnika. W całą historię wprowadza nas główny bohater- Drake, na zmianę z główną bohaterką- Elle.
Najpierw cofamy się w czasie i poznajemy historię tej dwójki, jak się poznali i dlaczego nie są razem. Później znów jesteśmy w teraźniejszości, gdzie ich droga ponownie się krzyżuje z powodu śmierci rodziców.
Powiem Wam szczerze, że mimo iż książkę przeczytałam w jeden wieczór to nie byłam nią zachwycona.
Okropnie wkurzali mnie główni bohaterowie. Byli niezdecydowani i zachowywali się jak dzieciaki, chociaż przez większość opowiadania byli oni dorosłymi ludźmi.
Książka nie zaskoczyła mnie niczym. Czytając kartka po kartce, wiedziałam co się zaraz wydarzy. Wszystko było przewidywalne.
Denerwowało mnie również to, że wątki nagle się urywały, a niektóre zupełnie nic nie wnosiły do całej historii( np.wątek kryminalny).
Miałam wrażenie, że autorka chce zbyt wiele rzeczy wcisnąć do opowiadania. Niestety czasem mniej znaczy lepiej.

REASUMUJĄC: Nie znam twórczości autorki. Oceniam, tylko tę jedną książkę.
Bardzo podobał mi się styl pisania, było lekko i szybko.
Zamysł książki sam w sobie też był dobry. Ba ! Był bardzo dobry, ale niektóre wątki powinny być bardziej rozwinięte, a niektórych nie powinno być wcale.

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Grzeszne pragnienie
Autor: AT. Michalak
Wydawnictwo: Pascal

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Na początku to chciałam pogratulować autorce, bo z każdą kolejną wydaną książką jest świetnie. Uważam tę historię za najlepszą z tych, co już wydała.

Kochani może zacznijmy od okładki, no ona jest mega hot. Jak tylko dostałam książkę to zahipnotyzowała mnie. Grafik zrobił kawał dobrej roboty.

„Grzeszne pragnienie” to historia o tym jak czasami jeden mały błąd może przekreślić nasze szczęście.

Drake gwiazda sportu, wielka sława, która ma wszystko, ale czy na pewno ?

Elle przyrodnia siostra Drake, która pomimo upływu lat dalej coś do niego czuje.

Autora świetnie wymyśliła całą fabułę książki. Już na początku cofamy się do przeszłości gdzie możemy się dowiedzieć, co tak naprawdę się stało z Drake i Elle, czyli dlaczego się tak nienawidzą a zarazem kochają. Potem wracamy do teraźniejszości gdzie bohaterowie są już dojrzali i każdy ma poukładane życie, no prawie.

Bardzo polubiłam bohaterów a w szczególności Elle, nie miała łatwo, a niedomówienia spowodowały tylko cierpienie. Ale dziewczyna się nie poddała, bo wiedziała, że ma, dla kogo żyć. Jej syn dawał jej nadzieję na lepsze jutro.

Drake, no może mega przystojny i w ogóle, ale żeby nie uwierzyć własnej dziewczynie i porozmawiać z nią tylko tak po prostu wszystko zaprzepaścić i tłamsić ją na oczach innych. No nie fajnie, ale zrehabilitował się tym, że potrafił walczyć o Elle i nie poddał się pomimo przeciwności losu.

Jednym słowem, ta książka jest wspaniała i serdecznie polecam. Autora z każdą kolejną książką pokazuje nam, że potrafi zaskoczyć i to pozytywnie. Pochłonęłam ją i jak zawsze konduktorzy w pociągu mieli ze mnie ubaw. Bo akurat jak była dobra scena to oni musieli sprawdzać bilety. No, ale przynajmniej jestem już w pociągu rozpoznawalna.

AT. Michalak-autorka
PASCAL

#recenzja #grzesznepragnienie #wydawnictwopascal #czytamlegalnie #kochamksiążki #drake #elle #sport #futbolista #zaczytanamama86

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Grzeszne pragnienie
Autor: AT. Michalak
Wydawnictwo: Pascal

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Już sama okładka zapowiadała się nieźle. To nie pierwsza książka AT Michalak, którą miała przyjemność przeczytać i zapewne nie ostatnia.
Jeśli szukacie ckliwych, romantycznych scen, tutaj ich za dużo nie znajdziecie. Są z to niedopowiedzenia, ból, smutek i złość. Jest wiele emocji, które kończą się nie tylko miłosnymi uniesieniami, ale również aresztem i pobytem „przyjaciela” w szpitalu.
Główni bohaterowie są wyraziści. On pragnie przez cały czas tylko jej, choć wmawia sobie, że jest inaczej, a ona ukrywa przed nim prawdę, bo przecież i tak nie uwierzyłby jej słowom. Nie na darmo oskarżył ją lata temu o coś, co ja bardzo mocno zabolało.
Dlaczego piszę ogólnikami, nie zdradzając co się tak naprawdę znajduje w fabule? Bo to moi drodzy jest sama przyjemność odkrywać to co nieznane, przeżywać z bohaterami wzloty i upadki.
Idealnie wpisuje się tu zdanie zawarte na okładce: ZAKAZANY OWOC KUSI NAJBARDZIEJ. I tyle możecie wiedzieć. Czytajcie, komentujcie i oceniajcie, jak dla mnie tekst jest wart przeczytania i zakupienia do swojej biblioteczki.

• Przeczytane 2021
  • Romans