Sidła

Okładka książki Sidła Agata Sobczak
Okładka książki Sidła
Agata Sobczak Wydawnictwo: Pascal Cykl: Sidła (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Sidła (tom 1)
Sidła
Pascal
2021-08-11
2021-08-11

Bardzo przyjemny i gorący erotyk który czyta się z wypiekami na twarzy.

Bardzo przyjemny i gorący erotyk który czyta się z wypiekami na twarzy.

Bajeczka dla dorosłych. :-)

Bajeczka dla dorosłych. :-)

To moje drugie spotkanie z autorką. Wcześniej przeczytałam książkę pt. "Dante Soprano" i poczułam się zawiedziona, dlatego bałam się sięgnąć po kolejną książkę spod pióra Pani Agaty Sobczak, ale cieszę się, że dałam szansę.
Wciągająca historia, która nie jest wcale banalna. Sporo się w niej dzieje, ale na to liczyłam. Czytając "Sidła", czułam emocje bohaterki, jej rozterki, przez co bardzo mnie wciągnęła historia Mii i... chłopaków.

Świetna! Niesamowicie wciąga . Nie mogę się doczekać kiedy sięgnę po tom II

Świetna! Niesamowicie wciąga . Nie mogę się doczekać kiedy sięgnę po tom II

Pikantna opowieść o miłosnych zawirowaniach

Mia przeprowadza się do ojca i macochy, która ma dwudziestojednoletniego przystojnego syna. Dziewczyna i Luke od początku za sobą nie przepadają. Mii wpada w oko najlepszy przyjaciel chłopaka – Mason. Pewnego wieczoru życie tej trójki zmieni się diametralnie. Po upojnej nocy nic nie będzie takie jak wcześniej. Dziewczyna wdaje się w gorący romans bez zobowiązań z dwoma chłopakami. Wszyscy dobrze się bawią, dopóki do głosu nie dojdą uczucia…

Kogo wybierze Mia?

Czy przyjaźń Luke’a i Masona zostanie wystawiona na próbę?

Co się stanie, gdy bohaterowie dowiedzą się o istnieniu nagrania wykonanego z ukrycia?

Takiej pikanterii jeszcze nie było, cóż za emocje! Niedługo biorę się za drugi tom tej seri. Już nie mogę się doczekać! 😈
@dangerous_love98
@wydawnictwo_pascal_books

Pikantna opowieść o miłosnych zawirowaniach

Macie ochotę na łóżkowy trójkąt? Jeśli tak, ta książka powinna Was zainteresować. Jest to moje drugie spotkanie z Agatą Sobczak. Za pierwszym razem nie polubiłam się z twórczością autorki, a książka "Dante Soprano" nie podpasowała mi. Po "Sidła" sięgnęłam z lekka obawą. Jednak autorka mile mnie zaskoczyła. Zostałam wyciągnięta w świat Mii, Luka i Masona i nie chciałam z niego wychodzić. Czytając recenzje, zauważyłam, że niektórzy zwrócili uwagę, że jest ona podobna do "Kasty" autorstwa Kingi Litkowiec i Anny Rose. Faktycznie, przy pierwszych stronach miałam podobne wrażenia. Podobny motyw, miłosny trójkąt, uniwersytet, naznaczenie. Jednak zagłębiając się w kolejne rozdziały, mogę stwierdzić, że jest to zupełnie inna historia. Powiem więcej, jest ona o niebo lepsza od "Kasty". Agata świetnie wykreowała swoje postacie. Czytając, wyczuwa się emocje głównej bohaterki, napięcie, jakie jest pomiędzy tą trójką, więź, jaka tworzy się między Mią a jednym z chłopaków, relację między przyjaciółkami. A sceny €rotyczne, jakie autorka stworzyła to istny 🔥🔥🔥. Jest gorąco, jest kontrowersyjnie. Namiętność, pożądanie aż kipi na stronach książki. Wciągająca, obezwładniająca, rozpali Wasze zmysły. Odpowiadając na pytanie autorki, zdecydowanie team Mason! Już za chwilę zabieram się za 2 tom "Sideł", nie mogę wytrzymać, nie wiedząc co dalej z historią bohaterów.

Sidła to książka z którą po raz pierwszy mogłam zapoznać się w pełni z piórem Agaty.
Książka ta należy do tych z gatunku które mnie bardzo emocjonalnie rozwalają.
Zacznijmy od początku Mia wyjeżdża do swojego ojca a tam poznaje swojego brata Luke a także jego kumpla Masona .
Dwójka ta naprawdę potrafi zajść za paznokcie.
Lecz jedna noc jaka będzie miała miejsce zmieni wszystko.
Namiętny romans, żar miłości i pożądania będzie odczuwalny z każdą kartką. Jak ta zmiana wpłynie na te trójkę?
Kogo wybierze Mia czy rozsądek czy pożądanie i namiętność.
Jak ta trójka uwolni się od tej nocy kiedy dowiadują się o nagraniu z ukrycia.

Agata naprawdę pokazuję że jej wyobraźnia jest naprawdę rewelacyjna, a także to że potrafi przekazać to wszystko w naprawdę genialny sposób.
Książka nas wciąga od pierwszych stron i dając z kartki na kartkę niedosyt i szepcze skończ mnie skończ.
Dziękuję za tak naprawdę świetna książkę.

Książka ta należy do tych z gatunku które mnie bardzo emocjonalnie rozwalają.
Dwójka ta naprawdę potrafi zajść za paznokcie.
Lecz jedna noc jaka będzie miała miejsce zmieni...

Z tą książką miałam nie jeden problem, czytanie szło mi dość opornie, fabuła w żaden sposób mnie nie zaskoczyła, a wręcz miałam wrażenie, że już ją znam. Jest to kolejna powieść autorki, przy której mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest dobrze napisana, lecz z drugiej nie odczułam żadnych emocji, które powinny się pojawić przy niektórych wątkach.
Historia opowiada o młodej dziewczynie Mii, która przeprowadza się do ojca i macochy. Jej przeszłość nie jest kolorowa, wydarzenia, do których doszło odcisnęły na niej piętno i sprawiły, że chętnie by się wtopiła w tło. Lecz cięty język i próba pokazania siły sprawiają, że jej przyszywany brat Luke i jego paczka nakładają na nią łatkę, co sprawia, że już pierwszego dnia na nowej uczelni wszyscy o niej mówią. Kolejne utarczki z popularnymi futbolistami nie pomagają, a wręcz przeciwnie. Jedna noc, trochę zbyt dużo alkoholu i tłumione uczucia sprawiają, że Mia, Luke i jego najlepszy przyjaciel Mason zaczynają ryzykowny układ.
Historia, gdzie odnajdziemy trochę podobieństwa do dwóch innych powieści. Ryzykowny i gorący układ między kobietą, a dwojgiem mężczyzn to igranie z ogniem. Mamy tutaj między tą trójką hate-love podobny do „Dręczyciela” Penelope Douglas – jednak ciężko zrozumieć nienawiść jaka wytworzyła się od samego początku między Mia, a Luke’m. Mimo, że w jakimś stopniu są rodziną, to się wcześniej nie widzieli, a to sprawia, że jako już dorosłe osoby tworzy się między nimi wręcz wybuchowa mieszanka emocji. Ta powieść ma też coś w sobie z „Kasty” od Kingi Litkowiec i Any Rose – elita, która rządzi uniwersytetem, jest w stanie kogoś w krótkim czasie odsunąć za margines społeczny – podobieństwo nasuwa się od razu. Jednak tym razem dostajemy je w zdecydowanie lepszej odsłonie. Mia na początku pokazuje pazur, jej przeszłość sprawia, że chce się wtopić w tłum, walczy słowami i nie pokazuje strachu przed Luke’m i jego paczką. Naładowani testosteronem futboliści to zawsze jednak problemy – i tak jest też i tym razem. Spodziewałam się po dziewczynie trochę więcej „inteligencji”. Układ w jaki weszła po wcześniejszych wydarzeniach sprawił, że jak dla mnie ona nie ma do siebie szacunku. I jak intrygujące są trójkąty, które dodają pikanterii, tak nie w takiej odsłonie – autorka ma zbyt „delikatne” pióro, które niestety, ale nie oddaje emocji jakie powinny się pojawić w opisywanych scenach. Trochę jest nijako i na przekór, nie ma jak dla mnie dynamiki w słowach jakie się pojawiają. Dodatkowo znane wątki nie zaskakują i trochę nudzą.

Historia opowiada o...

„Sidła” jest to historia, która bardzo mi się spodobała a do tego wszystkie dodatki, jakie możemy odnaleźć w książce powodują o szybsze bicie serca. Nie chciałabym tu za dużo zdradzać, ale mogę zagwarantować, iż przy tej publikacji nie będziecie się nudzić. Ja książkę mam już za sobą i zdecydowanie mogę powiedzieć, że ta powieść jest dla dorosłych a jeśli się do nich zaliczasz to gwarantuje miło spędzony czas.

[…] Jakby ktoś machnął różdżką, znikają nasze wszelkie zahamowania(…) Nie widać twarzy, jedynie kolory, na które je pomalowaliśmy. Znikają wstyd i niepewność, zostaje pożądanie. Czysta żądza[…]

Żądza, pożądanie, ogień i…

Oto historia jakich mało na rynku. Ona Mia przyjeżdża do domu swego ojca, aby z nim zamieszkać i jego żoną. Tam poznaje swego przyszywanego brata Luke i jego najlepszego kumpla Masona. Początkowo chłopcy utrudniali jej życie na campusie.
Jednakże jedna noc sprawiła, że zniknęło zahamowanie i? No właśnie co. Musicie to przeczytać.

Oh co to była za historia. Ona jedna, ich dwóch. Zakazany romans, namiętne uczucie, ogień pożądania i ten malutki głosik, który mówił, że jeden z nich będzie najlepszy. Od samego początku otwarcia historii nie idzie się oderwać. Wpadasz jak w sidła. W sidła z których nie możesz się uwolnić, a może raczej nie chcesz, a jedyna szansa trafia się jak tylko przeczytasz ostatnie zdanie. Fabuła tak mnie wciągnęła, że istniało dla mnie ani poczucie czasu, ani fakt, że muszę odpocząć. Wiedziałam jedno, muszę skończyć nim zasnę.. Za każdym razem, za każdym spotkaniem moje policzki płonęły żywym ogniem, stado motyli wręcz oszalałych kręciło się w podbrzuszu. Instynktownie zaciskałam uda, a serce waliło mi masakrycznie szybko. To był niesamowity ogień. Jeszcze się trzęsę po przeczytaniu całej historii. Nie będę ukrywała, że tych dwóch działo mi na nerwy niesamowicie, ale też byli mega przystojni. Chyba bardziej Mason niż Luke. Wiem że dziewczyny sobie ich zaklepały, ale co poradzę, że kocham Masona miłością platoniczną. Mimo iż chłopaki było dupkami to jednak na sam koniec się zrehabilitowali. Nie mogę się doczekać kolejnej części bo ta zafundowała mi niezła jazdę bez trzymanki. Co będzie w drugiej, aż boję się myśleć🤣🤣🤣

Świetna historia o cudownym zakończeniu. Autorka udowodniła, że przyjaźń pomiędzy facetami jest trwała, nawet jeśli wejdzie pomiędzy nich dziewczyna która im się obydwojgu podoba. Że nawet jeśli się pokłócą to dadzą sobie po mordzie i będzie dobrze. Ale też pokazała że zemsta nie zawsze przynosi dobre rezultaty bardziej szkodzi niż zabija.

Ognista książka, przy której ciało będzie płonąć. Bardzo polecam. Nie oderwiecie się, a Wasz świat przestanie istnieć;) dziękuję za możliwość przeczytania jej w booktourze❤️❤️❤️

Żądza, pożądanie, ogień i…