Na zawsze przyjaciele

Emilia DziubakPrzemysław Wechterowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Ezop literatura dziecięca
Wydawnictwo Ezop
przyjaźń króliki sowy
literatura dziecięca
przyjaźń króliki sowy

Przepięknie ilustrowana, klimatyczna opowieść o przyjaźni, która pokonuje wszelkie przeciwności.

Serdecznie polecam!!!

Historie Przemysława Wechterowicza są magiczne, mają w sobie coś wyjątkowego. Ilustracje Emilii Dziubak są jak zwykle obłędne :) świetne połączenie dwóch artystów dało efekt WOW :)

„Na zawsze przyjaciele” to książka – niespodzianek nie będzie – o przyjaźni. I o tym, że druga osoba może być obok nas zawsze, choć fizycznie jest zupełnie gdzie indziej. W sam raz na czasy, w których wciąż się mijamy i nie mamy kiedy pobyć ze sobą przez dłuższą chwilę.

Ta książka chwyciła w naszym domu od pierwszego przeczytania. Nic dziwnego. Ma miłych, małych bohaterów,...

Bardzo często nie potrzeba wielu słów aby opowiedzieć to co ważne, urzec i zauroczyć. Niestety tutaj po raz kolejny przekonałam się, że w przypadku duetu Wechterowicz i Dziubak, to pani Emilia swoimi obrazami tworzy cały klimat i urzeka a nawet zachwyca. Na Jej obrazy chce się patrzeć i je podziwiać a o tekście w ogóle się zapomina.

To nie jest tak, że tekst uważam za...

Kiedy tylko dowiedziałam się o tej książce, wiedziałam, że muszę ją mieć! Widziałam ilustracje Emilii Dziubak, której jestem fanką i aż nie mogłam się doczekać, kiedy książka trafi w moje ręce. Tak jak zawsze, ilustracje są zachwycające! Magiczne, bajkowe, cudne! :) A tekst... Rozczarowujący. Mimo tego, że jest go niewiele, potrafił lekko znużyć - tak jakby autorowi trudno...

• Dla dzieci
  • 2020
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Książki dla dzieci
  • Literatura dziecięca
  • Biblioteka
  • Dla synka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Na zawsze przyjaciele