Droga do Raju

Okładka książki Droga do Raju
Iwona Gajda Wydawnictwo: BPC GROUP POLAND Seria: Raport Ziemia literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Raport Ziemia
BPC GROUP POLAND
2021-05-03
2021-05-03
izrael ziemia obiecana raport ziemia raport

więcej Więcej

Kolejna podróż prowadzi czytelnika do Izraela, gdzie w niewyjaśnionych okolicznościach znika woda. Taki stan rzeczy nieuchronnie doprowadzi środowisko do samozniszczenia. Wokół wysychają koryta rzek, co prowadzi do katastrofy. Przyrodzie oraz całej cywilizacji grozi zakłada. Widmo końca świata jest więc wciąż aktualne.

W tym momencie znów do akcji wkracza Neo, któremu...

Na co dzień coraz trudniej mi znaleźć czas na czytanie książek, jednak ta seria bardzo mnie wciągnęła. Jest świetnym uspokajaczem myśli przed snem, szybko się ją czyta, a pełna zwrotów akcja pozwala oderwać się od codzienności. Przedstawiona historia znikającej wody jest ciekawa i nieoczywista. Czytając, trudno jest ocenić, co wydarzy się dalej, jak autorka poprowadzi dalej...

Droga do Raju przenosi nas w podróż do Izraela. Jest to trzecia część serii Raport Ziemia. Czytałam dwie poprzednie książki z tej serii, niemniej jednak ta skradła moje serce. Autorka dużą staranność przykłada do opisu otoczenia, dzięki czemu można wczuć się w klimat rozgrywających się wydarzeń. Książka idealna do pociągu.

Dodaj cytat z książki Droga do Raju