Dziewiętnaście (Tom 2)

A jednak autorka zaskoczyła tym co przygotowała dla bohaterów. I jest to zdecydowanie lepsza część niż pierwsza. Są łzy, owszem ale już nie w takich ilościach. Różnica wieku już nie jest wypominania na każdym kroku. Fabuła skupia się na związku bohaterów i ich przyszłości. Zakończenie i epilog bardzo przyjemne.

" Pachniesz seksem, bezpieczeństwem i miłością. Pachniesz domem... (...) - Prawdziwym domem.. "

Po przeczytaniu pierwszego tomu nie mogłam doczekać się, kiedy sięgnę po kolejny. Na szczęście miałam to umożliwione dzięki udziałowi w #booktour u @klaudialeszczynskaautorka. Miałam rację, że druga część mnie nie rozczaruję.
Historia tak samo jak w pierwszym tomie pełna emocji.
Czy Alex przyjmie oświadczyny Chrisa?
Co jeszcze los przygotował dla Alex?
Jak potoczy się relacja dziewczyny z przyjaciółka?
Czy ich związek przetrwa?
Dzięki tej książce możemy się przekonać, że w miłości wiek nie ma znaczenia.
Polecam! 😊
Z chęcią sięgnę po kolejne książki autorki.

Historia tak samo jak w pierwszym tomie pełna...

2/2022

2 tom dylogii

Alex i Chris

Szczerze, to mam niesmak. Niestety przykład bohaterów idiotów. Związek opiera się głównie na seksie, a o zabezpieczeniu to żaden nie pamięta. Ona dziecinna, a on wcale nie lepszy.
Myślałam że ta książka mnie bardziej pochłonie. Zawiodłam się.

2/2022

2 tom dylogii

Alex i Chris

Myślałam że ta książka mnie bardziej pochłonie. Zawiodłam się.

Bo wiek w miłości się nie liczy....

Alex tworzy szczesliwy związek z Chrisem. Mimo obaw,które ja często ogarniają nie zamierza się poddawać i walczyć o ich miłość. Różnica wieku między nimi to dziewiętnaście lat. Ale jak to mówią nie wiek się liczy,ale uczucie. Ich miłość jest piękna niepowtarzalna. Historia pełna miłości cierpienia i bólu. Chris to mężczyzna prawie idealny troszczył się o nią opiekował nawet potrafił ja obronić i to jak...
Nie mogę tylko pojąć zachwiania jej mamy ale nie chcę zdradzać o co chodzi musicie sami przeczytać. Od pierwszej strony mnie wciągla bardzo byłam ciekawa ich losów jak się potoczyły. Autorka mnie nie zawiodła. Podczas czytania łezka mi się uroila. Niestety to już koniec tej pięknej historii. Liczę na to,że autorka nie długo już coś nowego i równie świetnego wyda. Na pewno przeczytam.

Bo wiek w miłości się nie liczy....

"Dziewiętnaście"tom 2 to kontynuacja losów dobrze wielu czytelnikom znanych bohaterów czyli Alex i Chrisa- czyli młodej aczkolwiek mocno doświadczonej przez los dziewczyny i jej dziewiętnaście lat starszego partnera. Moim skromnym zdaniem ta część wyszła @klaudialeszczynskaautorka lepiej niż poprzednia. Jest słodko, romantycznie, erotycznie ale też momentami z humorem, napięciem i zwrotami akcji. Bohaterowie zmagają się już z problemami innej natury niż dotychczas. Teraz jakby ta dzieląca ich różnica wieku czyli tytułowe 19 lat coraz bardziej się zaciera. Co mnie urzekło w historii Chrisa i Alex? Postawa rodziców mężczyzny. Takich teściów życzyłabym chyba każdej parze.

Żeby nie było jednak zbyt mdło i tęczowo są tez momenty które czytałam z zapartym tchem i niedowierzaniem, nie chce za bardzo rzucać spojlerami ale myślę że ci którzy już czytali wiedzą które momenty mam na myśli.

Największą bombą było dla mnie to czego dopuściła się matka Alex tuż przed końcem książki.

Jako że uwielbiam książki z wątkiem różnicy wieku bardzo przyjemnie mi się czytalo jak główni bohaterowie przeszli długą i wyboistą drogę by dotarło do nich,że nie ważne ile lat różnicy ich dzieli po prostu nie mogą bez siebie żyć. Nieważne krzywe spojrzenia ludzi wokół, nieważne czy ich relacja zostanie czy też nie społecznie zaakceptowana. Najważniejsza jest miłość która wszystko zwycięży i nada życiu jeszcze piękniejszy wymiar.

Co tu dużo mówić jestem przeszczęśliwa że mogłam tą historię i tych bohaterów poznać.Że dzieliłam z nimi podczas lektury te dobre i te złe momenty.A @klaudialeszczynskaautorka dziękuję za zaufanie i za możliwość zrecenzowania. Nie ukrywam, że czekam na twoje kolejne książki.

Odkąd z Alex zamieszkał Chris w jej życiu w końcu zagościł spokój. Do czasu...
Życie to nie bajka i Alex już niebawem przekona się o tym na własnej skórze. Awaria telefonu, chwila nieuwagi, rozkojarzenie sprawią że życie dziewczyny wywróci się do góry nogami. Ze swoim „problemem” Alex zostaje sama. Nie chce o niczym mówić Chrisowi bo boi się jego reakcji a najlepsza przyjaciółka... mówiąc krótko wypięła się na nią.
Jak zareaguje Chris gdy prawda wyjdzie na jaw? Czy związek Alex i Chrisa przetrwa próbę jaką przygotował im los?

Klaudia Leszczyńska nie zawiodła mnie. Kontynuacja „Dziewiętnaście” dostarczyła mi równie wielu emocji.
Akcja powieści rozwija się powoli. Przez pierwszą część książki obserwujemy spokojne, sielankowe wręcz życie naszej książkowej pary. Spontaniczne oświadczyny Chrisa przywołują u Alex nieproszone myśli. Pomimo tego że kocha go do szaleństwa to różnica wieku między nimi staje się tematem do rozmyśleń. Na szczęście nie trwa to długo. Miłość ma potężną moc której nie straszny jest wiek.

„Dziewiętnaście tom 2” to książka której wątkiem głównym jest duża różnica wieku w związku partnerskim. Jest on przez autorkę kilkukrotnie podkreślany ale według mnie to zupełnie inne wątki wybiją się na pierwszy plan.
Jest to książka poruszająca temat rodzicielstwa, przyjaźni i zaufania. Książka opisująca walkę z demonami przeszłości i problemami jakie nieustannie pojawiają się na drodze młodej dziewczyny. Powieść o starcie i nadziei. O miłości i przebaczaniu. Książka w której przewija się również wątek choroby psychicznej.

Bardzo dziękuję Klaudi Leszczyńskiej za możliwość poznania historii Alex i Chrisa. To była wspaniała emocjonalna podróż. Gratuluję i czekam na kolejne powieści.

Odkąd z Alex zamieszkał Chris w jej życiu w końcu zagościł spokój. Do czasu...

Żeby za bardzo nie uchylać tajemnicy drugiej części to powiem wam, że Alex tym razem zmaga się trochę z innymi problemami i na innej płaszczyźnie.

Wiek dziewczyny i jej wybranka wciąż kołata się jej po głowie. Kocha jednak Chrisa i nie wyobraża sobie życie poza nim.

Czy kłamstwa w ich związku doprowadzą w końcu do tragedii? Czy związek z różnicą 19 lat, ma prawo przetrwać?

Jak to się mówi, pierwsza część zawsze jest lepsza. W tym przypadku się to sprawdziło. O ile w pierwszej części wszystko jest bardziej okryte tajemnicą i domysłami, tak w drugiej części mamy po prostu kawę na ławę.

Sama historia bardzo fajna. Zmagania emocjonalne Alex były bardzo realistyczne i prawdziwe, ponieważ nie jedna kobieta tak reaguje na takie wiadomości. Mam wrażenie, że Chris jest mocno wyidealizowany. Toć to byłby skarb nie facet :D Niektóre dialogi były trochę mało przemyślane, czasami jakby nie trzymały się kupy.

Ostatecznie piękna historia, pełna emocji, dylematów, rozterek, kłamstw, pożądania, a przede wszystkim pięknej miłości w związku, w którym wiek to praktycznie przepaść.

Z pewnością polecam zapoznać się z książkami Klaudii, a co jest najlepsze? Klaudia piszę dla nas coś nowego !

"Dziewiętnaście Tom 2" jest to kontynuacja debiutu autorki. Oczywiście nie mogłam się doczekać aż wrócę do moich ulubionych bohaterów, żeby śledzić ich dalsze losy. Nie zawiodłam się i tym razem. Drugi tom dylogii był również cudowny jak i pierwszy nie zabrakło w nim wielu emocji, ogromnych wzruszeń, uczuć, pożądania, namiętnośći oraz wielu ciekawych wątków.
Pojawienie się motywu grozy dodawało lekkiego smaku fabule dzięki, której książkę czytało się jednym tchem. Akcja, która rozwijała się z każdym rozdziałem nabierała rozpędu, wszystko było idealnie dopracowane.

Alex i Chris po wielu burzliwych przejściach są w końcu w szczęśliwym związku. Łączy ich na prawdę gorące uczucie, pomimo dużej różnicy wieku. Kiedy wszystko zaczyna się układać przychodzi im nagle zmierzyć się z nowymi wyzwaniami oraz z demonami z przeszłości.
Czy ich związek przetrwa każdą próbę?
Czy czeka ich happy end?

Bardzo podobała mi się postawa Chrisa co do Alex jak na każdym kroku zapewniał ją o swoich uczuciach, walczył o nią, chronił i był opiekuńczy.

Już dawno nie miałam w swoich rękach tak dobrych książek. Wielkie gratulacje dla autorki ❤️
Z wielkim oczekiwaniem czekam na kolejne historie Klaudii.

Gorąco wam polecam. ❤️❤️

Pojawienie się...

Część drugą historii Alex i Chrisa z książki "Dziewiętnaście" czyta się równie dobrze jak część pierwszą. Historia pełna emocji, wzruszeń. Ciekawa jestem następnych książek autorki.
Polecam!

Polecam!

Nie wiem skąd takie wysokie oceny. 2 tom nie byl wcale lepszy od 1. Trochę lepsza fabuła ale to wszystko. Wykonanie nadal fatalne. Żadnej poprawy nie widzę w stylu pisania. Niestety strata czasu.

• Różnica wieku
  • Romans