Dom

Data 1. wydania:
2020-09-15
Magdalena Kamińska-Maurugeon
Filtry
praca kobieta prostytuacja burdel dom publiczny samorealizacja solidarnosc kobiet
La Maison
Filtry
literatura piękna
Magdalena Kamińska-Maurugeon

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 1/20 / (wydanie specjalne) jesień 2020 Emma Becker, Nicholas Demes, Stanisław Grochowiak, Magdalena Heydel, Joanna Karpowicz, Zuzanna Kowalczyk, Eliza Kącka, Karolina Lewestam, Barry Lopez, Ottessa Moshfegh, Weronika Murek, Magdalena Nowicka-Franczak, Agata Okońska, Wojciech Orliński, Papusza, Barbara Sadurska, Rebecca Solnit, Edward Stachura, Ilona Wiśniewska, Marta Zabłocka
Ocena 7,2
Pismo. Magazyn... Emma Becker, Nichol...

Książka korzystająca z autobiograficznych elementów pisarza czy też pisarki, którzy są w jakiejś mierze podobni do mnie, to pomalutku poszerza horyzonty.

Książka autobiograficzna autorki z zupełnie innej bajki niż ja, to szybko i bardzo poszerza horyzont, spojrzenie na świat.
I nie wszystko trzeba przeżyć, często wystarczy i warto tylko przeczytać.

I taka jest książka...

• 2021