Kup teraz - 18 ofert w cenie od 26.58 zł do 37.45 zł

Równowaga. Jak ogarnąć dietę i odzyskać spokój

Agata Głyda Wydawnictwo: Publicat poradniki
Publicat
poradniki
2021-04-14

Pięknie zilustrowana. Autorka nawiązuje ciekawą relację z czytelnikiem. Czytając miałam wrażenie, że rozmawiam z przyjaciółką. Bardzo pozytywne podejście do tematu diety, odchudzania i akceptacji siebie.

Na półkach: , , , ,

Zacznijmy od pozytywów: książka jest pięknie wydana, przyjemnie się ją czyta pod względem estetycznym.

Minusy: nadaje się jedynie dla osób, które są absolutnie początkujące w dziedzinie ciałożyczliwości, samoakceptacji. Generalnie czułam się jakbym czytała czyjś instagram a nie książkę. Tematy nieco chaotycznie poukładane, brakuje głębi.

Niestety zgadzam się z DANA. Książka pełna banałów,brak głębszych refleksji czy doświadczeń. Jak bym czytala wątpliwej jakości artykuł o zdrowym odżywianiu :(( czytanie szło jak krew z nosa... Na plus świetna szata graficzna. Zdecydowanie nie dla osób z prawdziwym problemem.

Jak osiągnąć niemożliwe? Pełna banałów, drażniła mnie, miałam poczucie straty czasu i czułam się przez nią ze sobą jeszcze gorzej, może to jakaś wskazówka... Do tego krótka, strata pieniędzy

Przyjemna książka, sprawnie i szybko się ją czyta. Zdecydowanie dobra dla osób, które miały styczność z zaburzeniami odżywiania lub po prostu czują, że ten temat jest im bliski. Na minus niekiedy infantylne porównania (dlaczego tankowanie samochodu do pełnego baku miałoby być złe?). Też nie spodobał mi się brak przypisów do przytaczanych statystyk i stwierdzeń, co prawda na...

Na książkę Agaty Głydy „Równowaga. Jak ogarnąć dietę i odzyskać spokój” trafiłam w momencie, gdy szukałam złotego środka w odżywianiu. Od kilku lat kiełkowała we mnie myśl, że każda kolejna dieta to błędne koło. Chciałam jeść normalnie, bez wyrzutów sumienia, a przede wszystkim bez restrykcyjnych ograniczeń.
Autorka w swojej książce rozprawi się z waszymi przekonaniami i...

Książka jest bardzo „kobieca” i intymna. Czyta się ją i widzi siebie, a jednocześnie ma się poczucia bycia w tym razem z milionem innych kobiet na świecie. Wiele przedstawionych wątków daje do myślenia. Fajnie, że są tez odwołania do eksperymentów czy konkretnych teorii psychologicznych. Bardzo na plus zaliczam też normalny i ludzki jadłospis na końcu książki.
Grafika,...

Ponoć nie szata zdobi... to nie o książkach?. W tej pozycji zdecydowanie moją uwagę przyciągnęła szata graficzna, jest cudnie wydana. Pierwsza książka którą zamówiłam nim pojawiła się na półkach w Empiku. Nie jedna kobieta po przeczytaniu tej książki pomyśli i powie: tak, to o mnie! Bo to jest historia z życia wzięta, o kłopotach z jedzeniem, o drodze do dobrych układów z...

Zrównoważone podejście do diety to podstawa, aby nie wyrządzić sobie krzywdy nierealnymi oczekiwaniami i presją chudości promowanej w massmediach.

• 2021
  • Przeczytane w 2021
  • Psychologia
  • Dieta i rozwój
  • Fitness i dieta
  • Stosik

Dodaj cytat z książki Równowaga. Jak ogarnąć dietę i odzyskać spokój