The Bowl Book

Natalia KontraktewiczNatalia Kusiak Wydawnictwo: Helenka kulinaria, przepisy kulinarne
Helenka
the bowl book bowl book natalia kusiak natalia kontraktewicz kusiak kontraktewicz wegetariańskie album kulinarny przepisy
Helenka
kulinaria, przepisy kulinarne
2021-04-01

Jedna z najfajniejszych książek kucharskich jakie posiadam! Pięknie wydana, pełna świetnych przepisów oraz bardzo praktycznych porad. Bardzo polecam każdej osobie zainteresowanej kuchnią roślinną - na pewno się nie zawiedziecie.

• Książki kucharskie

Dodaj cytat z książki The Bowl Book