Kup teraz - 4 oferty w cenie od 26.60 zł do 30.00 zł

Mova
If I had your face
literatura piękna
Urszula Gardner

Seul. Jeden budynek mieszkalny, pięć młodych Koreanek. Niektóre z nich znają się z widzenia, inne łączy przyjaźń. Różny wygląd, zainteresowania, cele życiowe i pochodzenie. To właśnie bohaterki „If I Had Your Face”, prawdopodobnie najlepszej powieści jaką przeczytałam w tym roku.

Frances Cha rozpisała książkę na cztery głosy. Początkowo podchodziłam do zabiegu autorki...

• 2021
  • Chcę mieć
  • Nowości 2021
  • Szukam
  • Goodreads
  • Literatura piękna
  • Kiedyś kupię

Dodaj cytat z książki Gdybym miała twoją twarz