Turysta Malarz. Reportaże z Czarnobyla

2021-01-01
2021-01-01
czarnobyl urbex stalker reportaż

więcej Więcej

Lekka i przyjemna. Dla kogoś kto był z w Strefie fajny sposób przypomnienia sobie przeczyć z tym związanych. Dla znawców tematu - nie dowiecie się raczej nic, o czym nie wiedzieliście, bądź nie przeczytaliście w innych książkach.

Książkę pochłonęłam jednego dnia. O Czarnobylu pisano już na wiele sposobów, ale autor tu opisał go w nieco inny sposób. Po krótce przedstawił opis katastrofy skupiając się bardziej na miejscu i ludziach. Ludziach, którzy ją przeżyli, tych, którzy po katastrofie wrócili i nielegalnie mieszkają w Ukraińskiej czy Białoruskiej strefie zamkniętej. Turystach tłumnie...

• Historia
  • Czarnobyl