Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.99 zł do 44.90 zł

Wydawnictwo MG
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Niezwykle poruszająca historia rozdzielonych w dzieciństwie sióstr. Opowieść owiana tajemnicą, która swe początki ma kilka pokoleń wstecz.

Weronika mieszka razem z babcią i dziadkiem w Gdańsku. Kiedy była małym dzieckiem matka porzuciła ją i jej ojca i wyjechała na wieś do Elizy, starszej córki. Ich kontakty ograniczyły się do karetek wysyłanych sobie na święta i urodziny....

• Legimi
  • Koty
  • Zwierzęta
  • Zapowiedzi 2021
  • NOWOŚCI
  • O książkach
  • Ebooki
  • Powieść

Dodaj cytat z książki Pomiędzy wzgórzem a doliną