Przemiana w jaśniepana #3

Okładka książki Przemiana w jaśniepana #3
Konkichi Wydawnictwo: Dango Cykl: Przemiana w jaśniepana (tom 3) Seria: Kolekcja Botchan Dango komiksy
komiksy
Przemiana w jaśniepana (tom 3)
Kolekcja Botchan Dango
Sangatsu wa Oresama ni Narimasu (三月は俺様になります)
Dango
2021-04-25
2021-04-25
Agata Zielezińska
romans szkolne życie komedia shounen manga

Okładka książki Miłość na ostatniej stacji Meshi, Yoshio Tatada
Ocena 6,3
Miłość na osta... Meshi, Yoshio Tatad...
Okładka książki Zapiski zielarki #1 Natsu Hyuuga, Ikki Nanao, Nekokurage
Ocena 8,1
Zapiski zielar... Natsu Hyuuga, Ikki ...

Na półkach: , , , ,

Ah podobało mi się. Cała historia jest spójna i trzyma poziom od początku do końca. Nawet brak jako takiego „finału” naszych podbojów miłosnych nie razi, ale muszę przyznać, że czuję niedosyt i chętnie przeczytałabym ciąg dalszy. Bardzo fajna manga, polecam cieplutko.

Zakończenie mnie nie usatysfakcjonowało. Miałam nadzieje na szczęśliwe zakończenie. A było takie jakby bez zakończenia. No dobra, niech jest.

Dodaj cytat z książki Przemiana w jaśniepana #3