Powiedzmy, że cię kocham

Okładka książki Powiedzmy, że cię kocham
Yoko Ito Wydawnictwo: Dango Seria: Kolekcja Kibi Dango komiksy
komiksy
Kolekcja Kibi Dango
Shoganai kara Aishite Ageru (しょうがないから愛してあげる)
Dango
2021-05-31
2021-05-31
Agata Zielezińska
manga erotyka romans josei biuro romans biurowy komedia romantyczna

Bardzo fajny "czasoumilacz". Chociaż historia nieskomplikowana, naprawdę warto poświęcić na nią trochę czasu. Zabawne sytuacje i sporo humorystycznych dialogów. Piękna kreska. Żałuję tylko, że środek czarno-biały. Z chęcią zapłaciłabym więcej za egzemplarz w kolorze. Polecam!

Przyjemna, prosta historia o przystojnym pracowniku i dziewczynie z fetyszami na garnitury. Nie ma tu za bardzo wątków pobocznych ani zwrotów akcji, bo autorka chciała stworzyć prostą historię o garniturach i to jej się udało. Fajnie pokazany jest rozwój relacji, to jak bohaterowie zaczynają się przekonywać do uczuć głównej bohaterki i tego że ważny jest dla niej nie tylko ubiór. Jeśli macie ochotę na coś lekkiego, niezobowiązującego to śmiało chwytajcie za tę mangę ;)

Być może oceniam ten tytuł zbyt łagodnie, bo jest przewidywalny i nie ma tu niczego czym wprawiony czytelnik miałby się zachwycić. A jednak zawsze takie historie mnie wspaniale rozśmieszają, choć to humor prosty.
Zdecydowanie jest to manga na raz, mimo iż mamy wyrazistych bohaterów, fabuła nie przyciągnie do ponownej lektury. Ale na pewno ten jeden raz będzie miły i przyjemny, jeśli przymkniemy oko na lekkie niedociągnięcia.

Bardzo fajna. Raczej fetyszowa, ale fajna. Warta przeczytania.

Bardzo fajna. Raczej fetyszowa, ale fajna. Warta przeczytania.

Niezbyt skomplikowana, ale za to dość zabawna historia miłosna o parze, którą połączyło dziwne upodobanie do garniturów. Podobało mi się jak rozwijała się relacja Sako i Eiji, z każdym rozdziałem ich uczucia były coraz silniejsze.
Polecam:)

Polecam:)

Fajna historia, ładna kreska. Według mnie nic więcej nie trzeba dodawać. Polecam

Yoko Ito Powiedzmy, że cię kocham Zobacz więcej