DIEGO. Bóg futbolu

D10S. Miradas sobre el mito Maradona
sport
Barbara Bardadyn
Diego Maradona Argentyna literatura sportowa

Każdy z nas kiedyś zna Maradonę, setki razy widzieliśmy jego niesamowite akcje, wspaniałe bramki czy nieprawdopodobne dryblingi.
W tym roku Wydawnictwo Rebis wydało książkę, która została przygotowana z okazji 60-tych urodzin Diego Maradony i oddana do druku w Argentynie tuż przed przedwczesną śmiercią piłkarza.
Autor w swojej książce zamieścił wywiady z ponad 70 osobami,...

Diego Armando Maradona-argentyński piłkarz i trener piłkarski. Nazywany także: "El Diez” (Dziesiątka) i „Pelusa” (Puszek). Uważany za jednego z najlepszych graczy w historii tego sportu. Nosił także przydomek „Bóg futbolu”, ”Ręka Boga” lub „Boski Diego”.

W swojej książce Julio Ferrera - „DIEGO. Bóg futbolu” zawarł rozmówców, którzy podzielili się swoimi cennymi...

• Piłka nożna
  • Przeczytane 2021