Chleb bezglutenowy i inne wypieki

Agnieszka Bednarska Wydawnictwo: Pascal kulinaria, przepisy kulinarne
Pascal
chleb dieta bezglutenowa bezglutenowy zdrowie
kulinaria, przepisy kulinarne
chleb dieta bezglutenowa bezglutenowy zdrowie

Z roku na rok zwiększa się świadomość ludzi dotycząca ich diet. Coraz dobitniej pokazuje się, że faktycznie jesteśmy tym, co jemy, bo ma to niebagatelny wpływ na nasz organizm i nasze samopoczucie. Z roku na rok rośnie też procent ludzi z różnymi nietolerancjami i alergiami pokarmowymi, które sprawiają, że ich życie zostaje wywrócone do góry nogami i trudno im odnaleźć się...

• 2021
  • Papierowy
  • Ebooki
  • Legimi
  • Kuchnie świata/Gotujemy
  • Kulinaria

Dodaj cytat z książki Chleb bezglutenowy i inne wypieki