Krwawa panna młoda

Okładka książki Krwawa panna młoda Bree Porter
Okładka książki Krwawa panna młoda
Bree Porter Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Dynastia Rocchettich (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Dynastia Rocchettich (tom 1)
The Bloody Bride
NieZwykłe
2021-06-30
2021-06-30
Mafia

Nic się tu w sumie nie dzieje. Duży plus że czyta się bardzo szybko, ale wydaje mi się że to przez to że jest bardzo krótka. Raczej obyczaj niż romans.

Książki o tematyce mafijnej, które ostatnimi czasy sobie upodobałam, a które czytałam z większą lub mniejszą przyjemnością mają jeden wspólny filar. Aranżowane małżeństwa między kobietą o anielskiej urodzie, która udając głupiutką skrywa w sobie sprytnego "potwora", a twardym macho, nieustraszonym typem, którego nic nie rusza. Bum! i nagle słodka blondynka miesza mu w głowie, sprawiając że mięknie nie tylko dla niej, ale także bliskich mu osób.
Tak było i w tym przypadku. Choć jednak wcale to nie jest takie oczywiste. Jedna rzecz mnie zaskoczyła - podczas lektury zetkniemy się z erotycznymi scenami liczonymi na palcach jednej ręki. Czy jestem zaskoczona? Owszem. Książki o takiej tematyce są "skarbnicą" scen łóżkowych, bo w końcu łobuz kocha najbardziej!! Nie uważam tego za jakiś wielki minus.
Spotkamy tutaj tajemnicę, podirytujemy się troszkę, ale nim dojdziemy do tych odczuć książka się kończy. I tyle.
Dodam tylko, że łatwo tutaj odkryć owy sekret i wyrobić sobie opinię o 1 tomie trylogii.

O WOW!!!! MEGA!!!! Zarąbiście dobrze napisany romas mafijny!!!! Nie mogłam sie oderwać!!! Całą noc czytałam. Lecę do nastepnej części. Mam nadzieję, że będzie ich wiecej niż 3!!!!

Bardzo wciągająca, łatwo się czyta , trochę drastyczne nie które momenty . Bardzo mi się podobają

Opinia do wszystkich trzech tomów

~ Dynastia Rocchettich ~

Przyznam, że była to jedna z lepszych historii jakie ostatnio czytałam. Mafijny romans z świetnymi bohaterami.

Sophia, córka capo i żona Alessandro, silna kobieta, znająca sobie obowiązki, ale również prawa. Doskonale wie, kiedy ma się wycofać, a kiedy powinna walczyć o swoje.

Alessandro, jeden z najgroźniejszych członków mafii i wnuk aktualnego donna. Mężczyzna bezwzględny, dba o honor swojej rodziny i jej bezpieczeństwo. Od razu wyczuwa kłamstwa swojej żony – Sophii.

Najbardziej jednak zakochałam się w postaci, która występowała bardzo rzadko – Nero – cichy zabójca Rocchettich. Wystarczyło kilka scen i już skradł moje serce 🙈❤️

W książkach nie zabraknie zwrotów akcji. Jest pełno politycznych starć, wojny gangów, ale również starcia z FBI. Co pozytywnie mnie zaskoczyło to to, że książka nie była przesycona seksem, ale nie zabrakło mafijnego romantyzmu.

Jedyne co mnie zastanawia to dziwne dejavu, kiedy je czytałam. Miałam kilka momentów, w których byłam pewna, że już kiedyś je czytałam, choć nie kojarzę samych książek 🙈
Moja ocena – 8/10⭐

Opinia do wszystkich trzech tomów

~ Dynastia Rocchettich ~

Alessandro, jeden z...

O ile uwielbiam wszelkiego rodzaju romanse mafijne, ten mnie nie był nawet zadowalający. Brak relacji między głównymi bohaterami, kompletny brak emocji,monotonne pisane jakby mechanicznie. Jakbym czytała o robotach i ich piesku. Słabe to było. Po kolejne części nie sięgnę, bo szkoda czasu.

Kolejna książka o mafii. Tym razem dobrze się czytało.
Polecam.

Kolejna książka o mafii. Tym razem dobrze się czytało.
Polecam.

Dziwna ta książka, brak opisu relacji małżeńskich, brak emocji. Nie mogę pojąć po co stworzono scenę z seksem zaraz po pobiciu do nieprzytomności człowieka, praktycznie ociekając jego krwią i robiąc to obok niego. To ohydne. Naciągana historia z siostrą, nudne spotkania ze znajomymi, sporo pomijałam bez czytania. Jedynym co rozjaśniało fabułę był pies.

Książka z wątkiem mafijnym, ale jakże różna od tych jakie czytałam do tej pory.

Sophia była wychowana by być dobrą, przykładną żoną i kochającą matką. Wiedziała jak działa jej świat i była przygotowana na to co ją czeka.

Niemniej nie spodziewała się, że na jej męża wybiorą największego potwora z Chicago.

Alessandro jest capo, wie jaka ma sławę i jakie emocje wzbudza w ludziach. Zdaje sobie również sprawę jak działa na swoją małżonkę.
Ich małżeństwo jest dość dziwne - mąż nie wykazuje zainteresowania żoną, chyba że jest do tego zmuszony.

Za jego zachowaniem i całej rodziny kryje się coś, czego początkowo Sophia nie zauważa. Wszyscy zachowują się dziwnie, mówią zagadkowo jakby skrywali jakąś tajemnice.

Sophia nie wie, że ta tajemnica jest mocno związana z nią. I jej poznanie okaże się dla niej niezwykle bolesne.

Książka z wątkiem mafijnym, ale jakże różna od tych jakie czytałam do tej pory.

Alessandro jest capo, wie jaka ma sławę i jakie emocje wzbudza w...

Przeczytałam całą serię i muszę przyznać, że postać Sophie rozwija się nad wyraz wolno. Tak szczerze nawet nie spodziewałabym się jej późniejszych zachowań. Wręcz mogłabym powiedzieć, że jej zachowania i ogólny rozwój postaci był dziwny. Jej robo-idealność przekształca się w dziwne zapędy do sprawowania władzy.
Nie jest to mój ulubieniec mafijny. Przeczytałam z ciekawości, jednak nie porwało mnie to na tyle by kiedyś do tego wrócić.

Nie jest to mój ulubieniec mafijny. Przeczytałam z ciekawości,...

• Mafia
  • Romans

Dodaj cytat z książki Krwawa panna młoda