Okładka książki Zanim nastała Polska… Praca społeczna kobiet w okresie powstań i plebiscytu na Górnym Śląsku. Wybór relacji
Joanna Lusek Wydawnictwo: Muzeum Górnośląskie w Bytomiu historia
historia
Muzeum Górnośląskie w Bytomiu
2019-01-01
2019-01-01
powstania śląskie kobiety Górny Śląsk plebiscyt Bytom

Okładka książki Między mitem a rzeczywistością. Kresy Wschodnie w XIX i XX wieku Adriana Dawid, Joanna Lusek
Ocena 0,0
Między mitem a... Adriana Dawid, Joan...
Okładka książki Kobiety na Kresach na przełomie XIX i XX wieku Adriana Dawid, Joanna Lusek
Ocena 0,0
Kobiety na Kre... Adriana Dawid, Joan...