Nairan. Powiernicy

Regis
smok smoki
fantastyka, fantasy, science fiction
smok smoki

A więc tak, moje pierwsze wrażenie było dobre
Trochę mi po prostu brakuje opowieści o smokach bez ludzi w roli głównej, no ale po kolei. Moje pierwsze wrażenie jak pisałem było dobre i miałem ochotę czytać co będzie dalej jak się potoczą losy bohaterów i świata przedstawionego już gdy czytałem fragment który mi nadesłałaś wcześniej, długo wyczekiwałem premiery a teraz mogę...

• 2021

Dodaj cytat z książki Nairan. Powiernicy