Rodzinne Pole Minowe

RTCK
2021-01-27
2021-01-27
rodzina małżeństwo relacje rodzinne

Must-have dla każdego małżeństwa! Książka ma ledwo 90 stron, więc można spokojnie przeczytać w jeden wieczór, aczkolwiek na kartach zapisane są bardzo konkretne zadania, które bardzo trafnie adresują obszary, z którymi borykamy się żyjąc z drugą osobą. Polecam, Szustak jak zwykle nie zawiódł!

Książkę wysłuchałem w formie audiobooka/nagrania z konferencji o. Szustaka. Świetny sposób mówienia i przekazywania porad "na luzie", bez grzmienia z ambony do potulnych wiernych. Po ludzku, z odpowiednim podejściem do czytelnika/słuchacza. Pary, rodzice i młodzież mogą wyciągnąć z tego przekazu sporo wartościowych wskazówek o słuchaniu oraz odpowiedniej komunikacji w każdej relacji.

Ależ to była przyjemna lektura. Prostota komunikacji o.Adama powoduje lekkość nawet w tak zawikłanych tematach jak relacje. Obowiązkowa lektura,dla tych,którzy chcą budować zdrowe relacje. Było dużo znajomych treści, jeśli słucha się Szostaka,ale też kilka wartych zapamiętania nowych. Bardzo polecam

Warto przeczytać zwłaszcza dla rodziców, którzy chcą spróbować nowego sposobu dotarcia do dziecka.

Warto sobie przypominać coś co już wiadomo. Książka dla wszystkich ludzi, którzy są otwarci na zmiany oraz na chęć nauki czegoś nowego. Nie trzeba być wierzącym, aby wynieść z niej cenną wiedzę, lub przypomnieć sobie, że to nie my jesteśmy centrum wszechświata i są inni ludzie do około oraz ich potrzeby :-)

Niestety dla kogoś kto zna internetową twórczość pana Szustaka nie znajdzie w tej książce praktycznie nic nowego. Słowo w słowo przypisane informacje, które znajdziecie na jego kanale YouTube. Szkoda bo szukałem czegoś więcej. Życie nie jest takie proste jak w tej książce

Bardzo dobre. Na żywo na pewno byłoby lepsze. Przesluchac z otwartym umysłem. Zastosować.

Przyjemnie się czyta, łatwo się przyswaja dość trudne treści. Przyswoić to raz, a wcielić w życie to dwa :)
Powodzenia.
Będę do niej wracać.
Mam takie poczucie, że to dobry byłby prezent dla każdej rodzinki.

Powodzenia.
Będę do niej wracać.
Mam takie poczucie, że to dobry byłby prezent dla każdej rodzinki.

Jak zwykle bardzo wartosciowa i tresciwa lektura.

Jak zwykle bardzo wartosciowa i tresciwa lektura.

Nowe i stare treści ale podane ciekawie i praktycznie.

Nowe i stare treści ale podane ciekawie i praktycznie.

• Poradnik

Dodaj cytat z książki Rodzinne Pole Minowe