Nie jesteś skazany

Renata CzerwickaGrzegorz Czerwicki Wydawnictwo: RTCK biografia, autobiografia, pamiętnik
RTCK
Skazaniec wiezienie
RTCK
biografia, autobiografia, pamiętnik
Skazaniec wiezienie

Niesamowita opowieść... Poruszyła moje najczulsze struny. Oddaje prawdę o tym, że nikt z nas nie jest przekreślony i dopóki jesteśmy na tej ziemi, mamy szansę się zmienić, naprawić swoje życie. Polecam każdemu, również nastolatkom!

Najpiękniejsze świadectwo Chrystusa z jakim się spotkałam w życiu. Prawdziwa historia, wzruszajaca. Tylko raz w życiu płakałam przy czytaniu. To była Lista Schindlera. Tu również miałam oczy pełne łez. Niewiarygodna historia. Dobrze, że chcieli się z żoną podzielić nią. Bałam się,że będzie kiepska stylistycznie. Ale nic bardziej mylnego. Pomyślałam zbyt steoretypowo....

Książka z "gatunku" inspirujących. Chwytająca za serce historia, świadectwo możliwej przemiany, która z Jezusem może się udać.

Wzruszająco historia! Całkiem jak z filmu. Piękna i bardzo wartościowa książka 😍

Niezwykła historia, wspaniała książka.

Książka na prawdę z górnej półki. Dla mnie mistrzostwo.

Ta ksiazke dostalam z polecenia, ale wiele sie po niej nie spodziewalam. Podeszlam wrecz z dystansem. Co za zaskoczenie! Wzruszylam sie przynajmniej 6 razy!!!! Ta ksiazke powinien przeczytac kazdy! Jest to swiadectwo tego co moze osiagnac czlowiek zdeterminowany i ze nigdy nie jest za pozno, a cele jakie sobie wyznacza zawsze sa do zdobycia. W skrocie: niemozliwe nie...

Książka genialna. Nie ze względu na wyszukany, literacki język czy skomplikowaną strukturę wątków, ale ze względu na swą autentyczność. Dla wierzących - umicnienie wiary, ale i wyzwanie, dla niewierzących i poszukujących - światło, na ktore warto zwrócić uwagę. Polecam

Piękna książka - trudna, wzruszająca, a przede wszystkim autentyczna. Ciężko powstrzymać łzy, szczególnie w rozdziałach o spotkaniu z babcią i siostrą. U Pana Boga nie ma przypadków, z nim wszystko jest możliwe. Cieszę się, że są ludzie tacy jak Pan Grzegorz. Wcześniej miałam możliwość być słuchaczką tego świadectwa, a książka jest jego pięknym dopełnieniem.

Genialna historia autentycznie opowiedziana. Czego można chcieć więcej?

• 2021
  • Domowa biblioteczka