Lukrecja. Słodkie pożądanie

Czwarta Strona
2021-01-27
2021-01-27
literatura polska

Staram się nie porzucać zaczętych książek. Ten przypadek był dla mnie zbyt ciężki. Nie dałam rady przetrawić treści. Książkę odkryłam dzięki blogowi z recenzjami, do którego swoją drogą nie mam zamiaru już wracać. Tam książka była ukazana jako kawał dobrej literatury. Nie, to zdecydowanie dla mnie nie leżało na takiej półce. Bohaterka była skrajnie irytująca, wyrachowana. Sposób prowadzenia fabuły... o borze szumiący. Nie mam naprawdę słów jak opisać tego potworka.

Słaba. Nad wyraz słaba. Miałam oczekiwania wedle tej książki, ale się zawiodłam. To zwykle romansidło, nie erotyk. Myślałam, że mnie porwie, owszem szybko ją przeczytałam, bo w zaledwie 4 dni, ale ciągnęłam ją na siłę, bo nie lubię przerywać czytania w środku książki...

Lukrecja, piękna, gnębiona w szkole. Odnajduje się w towarzystwie chłopców. Zwykle są to dwoje mężczyzn. Jest na studiach, wcześniej chodziła do terapeuty, który ją rozdziewiczył. Ma przyjaciela ze swojego rodzinnego miasta - Emila, który po odsiadce wraca do jej życia. Nie spodziewała się tego że ją odnajdzie. Lukrecja wynajmuje pokój u Arka, który chce sprzedać własny sklep. I tak oto powstaje miłość do dwóch chłopaków. Wcześniej w jej życiu zagościł też Miłosz. I Mateusz jej terapeuta na jeden numerek. Pracuje w redakcji u Grześka, który ma żonę i dziecko, a romansuje z jego pracownicą Aliną. Lukrecja szybko odkrywa, że Grzesiek wsypuje narkotyki do drinków dziewczyn w klubie, że ma filmik erotyczny na swoim laptopie i Lukrecja nawet włamuje się do jego laptopa i podmienia swoją pracę o Rzeźniku, którą musiała wykonać.

Moim zdaniem książka opowiada o dziewczynie -socjopatce, która dąży do celu po trupach… cieżko mi się czytało ta książkę nie polubiłam gl bohaterki a po przeczytaniu historii o psie odepchnęło mnie totalnie…

Historia opowiada o Lukrecji,o magnetycznym sercu,i to dobrym z piegami pięknymi o nastolatce,którzy szydzili z niej koleżanki że szkoły i wyśmiewali się z niej obiektem kpin była dziewczyna.
Lecz po pewnym czasie po latach już nie jest taką samą osobą,a inną uwodzicielską i piękną kobietą o czarującym spojrzeniu.
Pragnie ona miłości tej prawdziwej i wielkiej zapoznać i być kochaną.
Pewnego dnia poznaje przystojnego,szarmackiego mężczyznę Arka mlodzi mają się ku sobie rodzi się między nimi silne,szczere uczucie.
Historia poruszająca,dramatyczna pełna emocji życiowych,pozytywnych,świetna fabuła prowadzona przez autorkę,szybkie zwroty akcji narastały z każdą stroną książki,trzyma w dobrym napięciu.
Uwielbiam autorkę Annę Kasiuk spod pióra Pani Kasi wychodzą cudowne,ładne powieści,że każda skrada me serce,pióro pisarki znakomite.
Czyta się fajnie tą książkę i bardzo przyjemnie.
Postacie wspaniałe,ciekawe występują w tej książce.
Mnóstwo namiętności,wrażeń świetnych i niesamowitych dostarcza książka,wciągnięta zostałam w tą intrygującą,ciekawą opowieść pochłonęłam ją bezgranicznie i to błyskawicznie.
Oczarowała mnie ta ciepła,wyjątkowa i przyjemna książka.

Pragnie ona miłości tej prawdziwej i wielkiej zapoznać i...

Pewnie gdybym była wieku Lukrecji czytałabym tę książk z wypiekami na twarzy. Nie zrobiła na mnie wrażenia.

💔 Lukrecja. Słodkie pożądanie 💔
Anna Kasiuk
Po opisie dużo oczekiwałam i bardzo się zawiodłam.
Autorka genoalnie wykreowała główną bohaterkę, ale tak mnie denerwowała swoim zachowaniem i podejściem do wszystkich spraw, że nie mogłam jej znieść. Aczkolwiek ta pewności siebie, którą emanowała momentami była zaraźliwa. W życiu realnym takich ludzi się albo lubi, albo nie.
Książka w większości mnie nudziła, wypadałam z wątków. Nie było żadnego woow, akcja toczyła się powoli. Napisana jest w formie opowiadania, mało dialogów i właśnie tego mi brakowało.
Fabuła opisywana z dwóch perspektyw: teraźniejszości i przeszłości, co bardzo mi odpowiadało.

Moja ocena: ⭐⭐⭐⭐/10

💔 Lukrecja. Słodkie pożądanie 💔
Anna Kasiuk
Po opisie dużo oczekiwałam i bardzo się zawiodłam.

Książka wpadła w moje ręce przez przypadek, zaczęłam czytać z nadzieją, że może zaskoczyć. Miało być kontrowersyjnie, przez trójkąciki jakie tworzyła główna bohaterka. Wyszło w moim odczuciu słabo bez fajerwerków

Główną bohaterką książki "Lukrecja. Słodkie pożądanie" jest jak sam tytuł wskazuje Lukrecja, czyli młoda dziewczyna, która w dzieciństwie była wyśmieqana prze rownieśników, a teraz wyrosła na piękną, lecz brzydką z charakteru kobietę.

Dziewczyna przez całą powieść zawiera nietypowe relacje miłosno-seksualne. Co czyni książkę interesującym erotykiem.
Lukrecja pracuje w redakcji i studiuje prawo. Dziewczyna jest wyrachowana, dąży po trupach do celu, jest bezwzględna i okrutna. Potrafi posunąć się do znęcania nad niewinnym zwierzęciem i szantażu. Główna bohaterka nie przypadła mi do gustu. Mogą ją wręcz umieścić na liście najbardziej znielubionych książkowych bohaterów.

Fabuła została przedstawiona w bardzo ciekawy sposób. Poznajemy Lukrecję w teraźniejszości i w przeszłości. Widzimy co kształtuje bohaterkę i jak z biegiem lat się ona zmienia.

Książka jest zdecydowanie dobrym i ostrym erotykiem. Znajdziemy w niej wiele pikantnych, niezwyczajnych scen seksu. Zdecydowanie mogę polecić ją miłośnikom tego gatunku.

Lukrecja pracuje w...

Lukrecja jako nastolatce brak wiary w siebie.Jest wyśmiewana i onieśmielona.Korzysta z pomocy psychologa.Powoli zaczyna wierzyć w siebie staje się piękną ale też wyrachowaną kobietą.Przyciąga mężczyzn jak magnes a oni ulegają jej zachciankom i kaprysom.W pracy i na studiach jest bardzo ambitna ale do wytyczonego sobie celu potrafi dążyć po trupach.Wykorzystuje swój urok i żyje w dziwnym związku.Bohaterka budzi skrajne emocje.Równie dobrze można ją uwielbiać i nienawidzić.

„LUKRECJA SŁODKIE POŻĄDANIE”

Anna Kasiuk Wydawnictwo Czwarta Strona

Lukrecja przez całe swoje młodzieńcze życie była wyśmiewana. Dorosła Lukrecja przyciąga mężczyzn. Oni nie są w stanie oderwać od niej wzroku. Ona to bardzo dobrze wykorzystuje.
Często miałam dosyć głównej bohaterki. To co ona wyprawia to głowa mała. Szantaż to mały pikuś. Faceci grają tak jak ona im zagra. Nie mogą nic na to poradzić. Żyje w dziwacznym związku, który dla mnie jest nie do pomyślenia. Po trupach do celu. Tak można ją opisać.
Z drugiej strony wielkie brawa dla niej. Z brzydkiego kaczątka przemieniła się w bardzo pięknego łabędzia. Przy tym jest bardzo wyrachowana. Ma świadomość swojego ciała i wie co zrobić aby osiągnąć cel. Do czego ją to doprowadzi?
Przelotne romanse często bywają zdradliwe i niebezpieczne. Wkrótce przekonają się o tym ona i jej szef.
Autorka Anna Kasiuk zasługuje na wielkie brawa. Stworzyła dzieło, które skrywa skrajne emocje. Od miłości do nienawiści.
Czytając „Lukrecja słodkie pożądanie” możecie się sami przekonać, że główną bohaterkę można jednocześnie lubić i nienawidzić. Uwielbiam to w dobrych książkach.
Mężczyźni nie mają lekko z Lukrecją. Z drugiej strony taka kobieta sobie w życiu poradzi i nie da sobie w kaszę dmuchać.
Jeżeli lubicie kobiety femme fatale to zapraszam do przeczytania tej powieści. Polecam jedynie czytelnikom dorosłym.

„LUKRECJA SŁODKIE POŻĄDANIE”

Anna Kasiuk Wydawnictwo Czwarta Strona