Randka

Okładka książki Randka Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Randka
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl literatura obyczajowa, romans
Randka
motylewnosie.pl
2021-01-01
2021-01-01

Michał, w wyniku wypadku przed 3 laty, został kaleką. Teraz jest sam. Stoczył się na samo dno. A miał wszystko. Sławę, pieniądze, piękne kobiety i przyszłość jako sportowiec.
Kornelii świat zawalił się przed 15 laty. Wtedy oddała serce mężczyźnie, który roztrzaskał je w drobny mak. Ona nigdy go nie zapomniała. I mimo tego co jej zrobił i co przez niego przeżyła, nadal go kochała.
Teraz kobieta ponownie go spotyka, ratuje mu życie a on jej nie pamięta. Dla Michała dziewczyna była jedną z wielu, zakładem i niczym więcej. On nie czuje, ani wyrzutów sumienia, ani potrzeby przepraszania...

Biblioteka motylowa zawiera wiele różnych opowiadań. Takich bardziej erotycznych i romantycznych i takich, które wzbudzają konsternację i niezadowolenie w czytelniku. I to jest właśnie taka historia. O dziewczynie, której miłość do mężczyzny przysłania wszystko. Ona jest w stanie wybaczyć mu wszystko w imię miłości. Czy tak ma być? Czy taka miłość jest zdrowa? Czy ma szansę na przetrwanie?

2069

Tak jak lubię twórczość autorki, tak o tej pozycji trudno mi napisać coś dobrego. Nawet trudno mi ją nazwać książką, bo to tylko kilkadziesiąt stron. Może i dobrze, bo w przeciwnym razie pewnie bym jej nie skończyła. Pomysł na to opowiadanie nie jest zły, ale relacja między bohaterami jest tak niezdrowa, że wszystko psuje. Rozumiem, że Michał ma być dupkiem, ale to jak nie szanuje się Kronelia aż za bardzo irytuje. Romantyczka czy nie, zakochana czy nie, ale jakieś granice trzeba sobie postawić, zwłaszcza ze względu na ich wspólną przeszłość. Nie jest to pozycja, którą mogę polecić, jednak jest wiele innych książek autorki, które zasługują na szczególną uwagę i radzę skupić się na nich.

Gdyby nie jej krótka wersja, pewnie bym nie dobrnęła do końca. Główna bohaterka - niepoprawna romantyczka dajek sobie wejść na głowę. W pewnym momencie chyba jej ta słodycz wyszła bokiem😏🤨

Czy jest możliwość otrzymania od życia drugiej szansy gdy sytuacja wydaje się naprawdę beznadziejna?
Spotkali się piętnaście lat temu gdzie jedna randka miała dramatyczne skutki. Teraz sytuacja się odwróciła i to skrzywdzona kobieta stara się uratować życie człowiekowi, do którego pomimo krzywd i upływu czasu nadal coś czuje. Ale gdy obie dusze są tak poranione mają szanse na szczęśliwe zakończenie?

Historię bardzo dobrze się czytało. Jest to opowiadanie idealne na leniwy, sobotni poranek. Zdecydowanie sięgnę po kolejne książki autorki.

• Przeczytane 2021

Dodaj cytat z książki Randka