Okładka książki Gangsterzy K. C. Hiddenstorm
Okładka książki Gangsterzy
K. C. Hiddenstorm Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Gangsterzy (K. C. Hiddenstorm) (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Gangsterzy (K. C. Hiddenstorm) (tom 1)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2021-02-26
2021-02-26

Tom 4

Pewnej nocy Ryan Taylor odbiera telefon od młodszego brata, z którym przez lata nie miał kontaktu. Dlaczego teraz zadzwonił? 🤔 Co mu grozi? 🤔
Mężczyzna w słuchawce słyszy głos samego diabła, a jest nim nie kto inny jak Alexandrii Shaw. Ryan otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Co zrobi? 🤔 Skorzysta? 🤔
Eva Nolan doskonale wie z czym wiąże się życie z gangsterem.
Miłość nie wybiera. Nigdy nie wiadomo kiedy strzeli amor 💘 🤣
Dlatego bez zastanowienia wyrusza razem z nim w podróż. Jaką? 🤔
I gdzie? 🤔
Czy ktoś jeszcze się z nimi wybiera? 🤔
Czy to będzie bezpieczne czy raczej nie? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Uwielbiam serię Gangsterzy, pokochałam ją już z pierwszym tomem z niecierpliwością czekałam na kolejną kontynuację.
Pióro autorki jest według mnie lekkie, książkę czyta się szybko, nie wiadomo kiedy a już koniec następuję. Ten Pan na okładce przyciąga wzrok 😁 😻.

Polecam Wam ogromnie tę serię 📚 jak i inne książki od autorki.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Tom 4

Eva Nolan doskonale wie z czym wiąże się życie z...

Absurdalna.

Absurdalna.

Polecam, przeczytam w jeden dzień 😊

Polecam, przeczytam w jeden dzień 😊

Już dosyć dawno przymierzałam się do tej serii, ale brakowało mi pierwszego tomu. Dlatego, gdy go wreszcie zakupiłam mogłam rozpocząć przygodę z nieprzeciętnymi bohaterami, których historia tak mnie zaciekawiła.

Ryan Taylor to były pilot wojskowy, który przez pewne wydarzenia wstąpił w gangsterskie szeregi, stając się prawą ręką szefa mafii. Ten mężczyzna cenił tylko ostry sex z kobietami i był od załatwiania trudnych spraw, a jedną z nich stała się Eva, córka biznesmena.

Dziewczyna po śmierci matki zachowywała się tragicznie. Codziennie korzystała z używek i żyła dosłowni jak chuligan. To sprawiło, że podpadła ojcu, który wysłał ją na odwyk. W końcu Nolan odcięła się od burzliwej przeszłości, jednak ludzie z jej otoczenia nadal spodziewali się po niej wszystkiego co najgorsze.

Podczas nocnego wypadu do klubu została porwana wraz z przyjaciółką i trafiła w ręce Taylora. Ich znajomość rozpoczęła się w niezbyt przyjaznych okolicznościach, które zaważą na ich dalszych relacjach.

Dlaczego Ryan stał się zimnym, wyrachowanym gangsterem od brudnej roboty? Dlaczego odciął się od przeszłości? Czy Eva jako więzień w jego rękach jest w ogromnych tarapatach i coś jej grozi? Dlaczego została uprowadzona i kto wydał takie polecenie?

Często wspominam, lecz jeszcze raz powtórzę! Ja kocham takie historie i czytam je na jednym wdechu. Tak samo było i teraz. Już po kilku stronicach pochłonęła mnie lektura i dopiero po dotarciu do finału odłożyłam ją na półkę.

Bardzo, ale to bardzo podobała mi się zarówno treść jak i świetnie wykreowane postaci, które były tak realistyczne, że miałam wrażenie, iż stoją obok mnie. Byłam jak w transie i uważnie śledziłam kolejne wydarzenia oraz poczynania tej dwójki. Nie wszystko pochwalałam, bo oboje mieli wiele za uszami i do aniołków nie należeli, ale bez dwóch zdań skradli totalnie moje serce.

Co tu się działo i do jakich scen dochodziło to raczej nie będę się rozpisywać. Jednak uwierzcie, że odbiorca tego dzieła musi mieć skończone osiemnaście lat. Wypieki z mojej twarzy nie schodziły, było mi potwornie gorąco i miałam przyspieszony oddech, a wyobraźnia podsuwała mi takie obrazy, że wstyd wspominać. Musicie uwierzyć mi na słowo, że namiętność i pasja kochanków wręcz wylewa się ze stron.

Uwielbiam lekki styl autorki i wszystko co tworzy, gdyż fabuła zawsze jest ciekawie poprowadzona, intryguje oraz zaskakuje. Dodatkowo akcja jest dynamiczna, naszpikowana tajemnicami i intrygami, które ciężko przewidzieć, dlatego podczas lektury mam przednią zabawę oraz relaksuję się na całego.

Jeśli lubicie romanse mafijne, nie znacie dotąd tej serii, a to co wychodzi spod pióra autorki jest dla was przystępne, to nie zwlekajcie i bierzcie się za czytanie. Gwarantuję, że nudy nie zaznacie i przepadniecie tak jak ja. Ze swej strony mogę tylko powiedzieć: Polecam! Warto przeczytać, a ja zagłębiam się w drugą część.

"Takie chwile miały w sobie czyste, pierwotne podniecenie. I pustkę, taką samą, jaką dostrzegł w spojrzeniu dziewczyny. Ale to nie miało znaczenia, nie teraz. Ponieważ teraz istniało tylko zwierzęce, bezmyślne pragnienie. Pęd, w którym z rozkoszą się zatracał."

Eve i Ryan poznali się w wyjątkowych okolicznościach, a ich znajomość od początku nie miała prawa rozbudzić w nich jakichkolwiek uczuć. On - wyrachowany, przebiegły, zimny i bezwzględny, pełni rolę prawej ręki mafijnego bossa. Ona - córka znanego, bogatego i wpływowego bankiera, walczy z demonami własnej przeszłości. Oni razem to istny huragan emocji, takich których oboje się wypierają, których oboje nie chcą, a które z łatwością potrafią przejąć nad nimi kontrolę. Nie mogli przewidzieć co przygotował dla nich los oraz tego, kto w ich historii okaże się prawdziwym gangsterem.

"Gangsterzy" to pozycja bardzo mocna, brutalna, zaskakująca, szokująca i uzależniająca. Naprawdę trudno było mi się od niej oderwać, każda kolejna strona budziła we mnie głód na dalszy ciąg stworzonej przez autorkę historii. Świetna fabuła, ogrom emocji i wyjątkowa kreacja bohaterów, to tylko niektóre elementy, które mnie w tej powieści oczarowały. Przyznaję jednak, że nie wszystkie postępowania bohaterów wpisywały się w moją skalę rozsądku i dojrzałości. Nie przeszkadzało mi to jednak w tym by ich polubić. Oczywiście autorka oparła ich relację na bardzo silnym pociągu, a scen ich gorących zbliżeń jest w książce naprawdę sporo. Autorka bowiem od samego początku podsycała w nich pożądanie, które z czasem musiało dać upust i pozwolić im oddać się pragnieniom, co pozwoliło im wytworzyć ze sobą wyjątkową, specyficzną więź. Plusem tej powieści jest to, że Karina Hiddenstorm naprawdę bardzo konsekwentnie prowadziła swoich bohaterów. Ich złość, strach, wściekłość, znużenie, irytacja, ból, czy podniecenie opisane zostały tak, że mogłam je niejako współodczuwać i z Evą i z Ryanem. I mimo, że nie są oni postaciami krystalicznymi, ciężko im nie kibicować. W mojej ocenie nie jest to kolejny, oklepany romans mafijny, a historia przemyślana i wciągająca. Bardzo polecam

Eva, postrzelona laska z idealnym życiem i mroczną przeszłością.
Ryan, żyje z dnia na dzień, bez zobowiązań, bez konsekwencji.
Co ich połączyło? Piskliwy głos...

Historia jest w dosyć dużym stopniu ugrzeczniona. I chodzi mi tutaj o wszystkie "gangsterskie" porachunki między postaciami.
Jak sama Eva wspomina, Ryan stara się grać psychopatę i wielkiego złego człowieka a w rzeczywistości tak naprawdę jest dosyć stanowczym i opanowanym człowiekiem, który nigdy nie skrzywdziłby kobiety.
Nie jest to więc zaskoczenie dla osób, które lubują się w tego typu gatunku książkach.
Niestety nie odkryjemy w tej książce "prawdziwego romansu mafijnego", niemniej jednak jest ona dosyć intrygująca a sama intryga wokoło, której się kręci jest jak najbardziej wciągająca. Co mnie najbardziej urzekło to upór głównej bohaterki. Pomimo tak traumatycznych wydarzeń, nie poddała się, a wręcz wykorzystała nadarzającą się okazję by pociągnąć winnych na dno.
Autorka naprawdę niesamowicie nakreśliła przebieg akcji w książce, że nie odczuwa się tych wszystkich "bardziej nurzących" aspektów, a jednocześnie nie można oderwać się od historii. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale w tym przypadku warto zrobić ten krok.

Moim zdaniem najbardziej naciągana jest jednak historia między Evą Nolan a Ryanem Taylor. Co jest jakby głównym wątkiem spajającym całą historię. Ale o tym sami się przekonacie już na samym początku.

Przyznam, że pochłonęłam 3 tomy w ciągu jednego dnia, więc wiem jak "kończy" się ten cały "romans". I jeśli ktoś chce poczytać dosyć wciągającą historię córki milionera, która bardzo pragnie zrozumienia ze strony ojca, a jednocześnie jest piekielnie zawzięta i może trochę pomylona, to jak najbardziej powinien sięgnąć po ten tytuł. I proszę nie liczyć, że zakończycie przygodę na jednym tomie, bo tutaj wchodzi w grę tylko cały pakiet.

Eva, postrzelona laska z idealnym życiem i mroczną przeszłością.
Ryan, żyje z dnia na dzień, bez zobowiązań, bez konsekwencji.
Co ich połączyło? Piskliwy głos...

1996

Niestety ta powieść bardzo mnie rozczarowała.
Zapowiadany na okładce " prawdziwy mafijny romans" nie ma pokrycia w powieści. Nie ma żadnego romansu i nie ma mafii.
To że Ryan jest ochroniarzem w nocnym klubie prowadzonym przez gangstera wcale nie świadczy, że też jest gangsterem chociaż nosi broń i nieraz załatwia zlecane przez szefa "sprzątanie".
Takim "zleceniem" jest porwana Eva, córka milionera, którą musi się chwilowo zaopiekować więc przetrzymuje ją w garażu a potem wypuszcza na wolność.
Eva to kobieta po przejściach, widziała samobójcza śmierć swojej matki, potem były narkotyki i alkohol. Teraz ma kochanka, swoje mieszkanie i pracę. Wszystko to traci na skutek pewnych wydarzeń, które odmieniają jej życie.
Fabuła była niestety jak dla mnie nudna, coś zaczęło się dziać dopiero pod koniec powieści. Czytając, nie odczuwałam żadnych emocji czy napięcia.
Duzo miejsca autorka poświeciła przeszłości Evy i Ryana, który kiedyś był pilotem śmigłowca w wojsku a teraz jego jedyną rozrywką są tancerki z klubu, z którymi uprawia seks na każdym kroku.
Po raz kolejny przekonałam się, że wysokie oceny i dobre opinie nie zawsze są zgodne z moim gustem i moją oceną.
Bo co to za romans mafijny w którym kompletnie nie ma romansu???

Niestety ta powieść bardzo mnie rozczarowała.
Takim "zleceniem" jest...

No i co to za treść, skoro za nic nie pamiętam, o czym to było.

No i co to za treść, skoro za nic nie pamiętam, o czym to było.

Niestety nie moja bajka. Nawet nie wiem do końca dlaczego. W każdym razie bohaterowie nie przekonali mnie do siebie ani niestety styl autorki. Także nie sięgnę po następne cześci ale wiem, że seria ma sporo fanów.

Kiedy zobaczyłam zapowiedź powieści „Gangsterzy 3” postanowiłam jak najszybciej nadrobić zaległości. Nie wiedziałam tylko, że ta część jest tak wciągająca a autorka dostarcza nam tylu emocji. Żałuję, że już dawno nie przeczytałam tej książki.
Eva Nolan pochodzi z bardzo bogatej rodziny jej ojciec jest miliarderem. Wiele lat temu kobieta była świadkiem śmierci matki i to wspomnienie odcisnęło na niej piętno. Nie mogła sobie poradzić z jej stratą i jedynym sposobem, jaki jej się wówczas wydawał były używki i alkohol. Odkrywając to ojciec postanowił uratować ją i wysłać na odwyk. Po kilku latach Eva chce zawalczyć o siebie, lecz jej porywczy charakter uniemożliwia jej to, przez co kilkukrotnie traci pracę. Ostatnim razem została zwolniona gdyż klient dobierał się do niej a ona w samoobronie uderzyła go. Nikt nie chce jej uwierzyć poza jej przyjaciółką i chłopakiem. Razem z Felicją postanawiają wybrać się do klubu, aby odreagować. Nikt by się nie spodziewał, że dziewczyny zostaną porwane.
Kto zlecił porwanie Evy?
Jaką rolę w tym wszystkim odgrywa Ryan?
Książka od pierwszych stron intryguje i wciąga a każde kolejne strony sprawiają, że nie można się od niej oderwać. Język i styl jest przyjemny w odbiorze a postacie i fabuła jest tak niesamowita, że nie sposób odłożyć książki. Grzechem było by gdybym nie wspomniała słowem o okładce. Przyciąga wzrok i każe stanąć na chwilę gdyż nie możemy przejść obok niej obojętnie.
Historia ta ukazuje nam, że czasami w życiu nie układa nam się tak jak my chcemy, ale czasami do naszego życia uśmiechają się osoby, bez których nasze życie nie miałoby sensu i zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Jest to powieść pełna namiętności i pożądania a także pełna tajemnic. Nie pozostaje nic innego jak zacząć czytać kolejną część.

• Romans
  • Mafia