Wodzona na pokuszenie

Meg Larsen Wydawnictwo: Self Publishing literatura obyczajowa, romans
Self Publishing
2020-12-14
2020-12-14
romans erotyk kobieta mężczyzna seks literatura erotyczna erotyczna

Powiem wam ,że książka mnie zaintrygowała. Była tajemnicą którą trzeba rozwikłać. Nie mogłam przestać czytać, wciągnęlam się w tą historię .
A była zmysłowa, sensualna i kontrowersyjna powiem nawet.

Czekam z niecierpliwoscią i  mam nadzieję 2 część. Autorka dała nam odpowiedzi 👁ale na sam koniec postawiła nowe pytania

A była zmysłowa, sensualna i kontrowersyjna powiem nawet.

Świetna, przeczytana jednym tchem historia! Zakończenie wbiło mnie w fotel! DOSŁOWNIE! Jestem ciekawa dalszych losów Agaty i księżulka. Mam nadzieje, że nie będzie nam trzeba czekać długo na drugą część.

Jestem pod wrażeniem przemyślanej intrygi. Dojrzała kobieta, która ma swoje potrzeby spotyka wielce tajemniczego mężczyznę. Spędza z nim czas głównie na zmysłowych uciechach i próbach zbudowania bliskości. Bo tak to w większości przypadków bywa, że uzależniamy się łatwo od tego, co dobre (brawo autorka!). Stąd szacownej, ustawionej bizneswoman wydaje się, że to jej Mr.Idealny. No i to, kim jest ów tajemniczy on dało mi do myślenia. Moim zdaniem szkoda, że autorka nie zatrzymała się na tym momencie. Bo na koniec tani chwyt. Ale i tak jestem zachwycona erotykiem z sensem.

Dojrzała i inteligentna kobieta, która wie czego chce. A chce się dobrze zabawić w klubie dla dorosłych. Tam spotyka mężczyznę prawie idealnego. Mężczyznę, który odgaduje potrzeby jej ciała. I wie o niej prawie wszystko. Jest bardzo namiętnie. Bardzo fizycznie. I jakoś zagadkowo. Ideał fizycznie daje z siebie wszystko. Ale bardzo wyraźnie stawia mur na informacje. Na nic domysły. A prawda - okazuje się być wstrząsająca. Brawo autorka za te puzelki. Tylko po co ten ckliwy wątek rozpłodowy?

Znacie książkę ze zdjęcia?
“Wodzona na pokuszenie” @meglarsen_strona_autorska po tę książkę sięgnęłam, bo kiedyś widziałam ją u Justyny @justus_reads i wiedziałam, że jej się bardzo podobała. Kiedy przeglądałam nowości na legimi przypadkowo na nią trafiłam. Dodałam na półeczkę no i zaczęłam czytać... I jak myślicie podobała mi się?.... I to jak! Co tutaj się działo to o mamo, na sama myśl o tej książce robi mi się gorąco. Książeczka jest cieniutka, taka idealna do kawy, ale uwierzcie mi emocji tutaj nie zabraknie! Od pierwszych stron czytałam z wypiekami na twarzy, ze strony na stronę coraz więcej się działo, a im bliżej końca to nie chciałam jej kończyć. Mamy tutaj sporo erotyki, ale sceny opisane ze smakiem. Jest tajemniczo, intrygująco i zmysłowo. Zakończenie totalnie mnie zszokowało, pierwszy raz spotkałam się z takim zakończeniem. Mam nadzieję, że autorka nie da nam długo czekać na kolejną. Jedyny minus to taki, że ona jest zdecydowanie za krótka!

Znacie książkę ze zdjęcia?

Już dawno nie czytałam książki z taką ilością fantastycznie opisanych scen. Jest ich dużo i rozpalają wyobraźnię :) Ta książka zdecydowanie jest z gatunku tych erotycznych. Zakończenie rzeczywiście wbija w fotel i sprawiło, że nie mogę się doczekać kolejnej części. Zdecydowanie polecam.

Świetna książka! Osobiście nie spodziewałam się, że tak mnie wciągnie. Czyta się ją przyjemnie i uwaga ! Ciężko zakończyć rozdział bo ciekawość zżera 😋 już nie mogę doczekać się dalszych losów Agaty.
Polecam !!

Polecam !!

Średnio do mnie przemawia ta książka. Szybka historia, łatwo się ją czyta, ale chyba liczyłam na coś więcej. Nie mówię tutaj o zakończeniu czy kontynuacji. Myślałam, że historia będzie jakoś inaczej rozwinięta. Czuję trochę niedosyt, ale czy chciałabym przeczytać więcej? Raczej niekoniecznie.

Agata to zapracowana bizneswoman. Doświadczona życiowo. Kiedyś rozrywkowa, teraz bardziej nudna. Zatracona w pracy, przez co rozpadł się jej związek z Robertem. Za sprawą Marty, przyjaciółki udaje się do domu, gdzie spotykają się swingersi. Tu każdy jest anonimowy i ma wymyślone przez siebie imię. To tu Pani P poznaje tajemniczego Rona, z którym spędza upojne chwile. Wkrótce ich relacje się zacieśniają, ale tylko na jego zasadach. Kim jest mężczyzna, który wodzi ją na pokuszenie?Dostarcza jej seksualnych doznań na najwyższym poziomie. Czy Agata mu się podda? Czy Robert na pewno zapomniał o niej? Jak zakończy się ta pełna ognistych zbliżeń historia?

Kiedy na instagramie trafiłam na profil autorka od razu zaintrygowała mnie jej książka. Tytuł od razu na myśl nasuwał historię dla niegrzecznych dziewczynek. Sam pomysł na fabułę jest odważny. Swingersi. To tajemnicze osoby, realizacja najskrytszych pragnień i seks bez zobowiązań. Ulala, uwielbiam to w książkach. Autorka od razu, już prawie na wstępie, pokazuje co i jak będzie się działo. Od razu ta iskra w piecu nabiera mocy. Rozpala się a szalejący ogień spala wszystko. Masturbacje, gadżety erotyczne, sam ostry i lubieżny seks. To wszystko pokazuje dobitnie, jaki tu będzie klimat. Autorka oddała go w pełni. Z ekscytacją co do dalszych spotkań, niecierpliwość spalającej chemii. Autorka opisała to wszystko dosadnie, konkretnie, bardzo ciekawie a przy tym z punkt, bez zbędnego nakręcania i wyobrzymiania. Główni bohaterowie z resztą zostali idealnie, w moim odczuciu dobrani do historii. Tak samo zakręceni jak ich relacja. Perwersyjni, lubieżni i ciągle myślący tylko o seksie. O zbliżeniach, które rozpalają i droczą doznawanymi przyjemnościami. Ron to taki dość tajemniczy seksowny mężczyzna. Otacza go spora aura niepewności, pewności siebie a wszystko to idealnie połączone z temperamentem. Agata wydaje się być tą bardziej przezorną i bardziej roztropną. A mimo wszystko coś ją w nim fascynuje. Droczy i napawa pożądaniem, jakiego jeszcze nie znała. I wiecie co? FOCH nabiera nowego znaczenia i to zdecydowanie lepiej mi się podoba, hihi. Autorka trzymałą moją uwagę i nie mogłam oderwać się od tej historii. Było wciągająco i uzależniająco. Niezwykle sensualnie, zmysłowo i bardzo niegrzecznie. Autorka ma niezwykle lekki styl. Historia jest jakby samym życiem pisana. Skradła me serce. Finisz ogromnie mnie zaskoczył i czekam na kontynuację. Koniecznie będę chciała ją przeczytać, by poznać dalsze losy bohaterów, których polubiłam. No powiem Wam, ze takiego erotyku jeszcze nie czytałam. Jestem nim oczarowana i chcę więcej. Książka Meg dostarczyła mi wielu wrażeń. Tak mnie wciągnęła, że dwie godziny wystarczyły, by tak się w niej zatracić, że całkowicie odizolowałam się od otaczającej mnie rzeczywistości. Co prawda w pewnym momencie przewidziałam, kim jest główny bohater, ale nie przeszkodziło mi to w delektowaniu się tą świetną książką. Jeśli szukacie innego erotyku, niż dotychczas, to śmiało możecie czytać. Niejednokrotnie Was zaskoczy, tak jak zaskoczył mnie.

Polecam.

Agata jest samotną kobietą przed 40-tką. Jest świadomą swego ciała kobietą, lubiącą siebie i ostry seks. Pewnego wieczoru przyjaciółka zabiera ją do willi, w której odbywają się spotkania swingersów. Jest to dla niej upojna noc w ramionach ciemnowłosego Rona, który bez słowa, nad ranem znika.... a w życiu Agaty jest jeszcze dwóch innych mężczyzn, w tym Robert były jej wieloletni partner...

Książka nie ma jakiejś zawiłej fabuły ale jest fajnym debiutem, który się niesamowicie szybko czyta. I choć główna bohaterka denerwowała mnie swoim rozmyślaniem, które odbiegało od jej postępowania, to w całościowym obrazku daje się lubić jako pewna siebie kobieta.

Przyznam że jestem bardzo ciekawa czy ta książka będzie miała swoją kontynuację i jak potoczą się losy Agaty....

• Polecam
  • Rezygnacja