Alice's Adventures in Wonderland & Through the Looking-Glass

Lewis Carroll Wydawnictwo: Harper Design opowiadania, powieści dla dzieci
Alice's Adventures in Wonderland / Through the Looking Glass, and What Alice Found There
Data 1. wydania:
angielski
Harper Design
Lewis Carroll Alicja w Krainie Czarów Alicja po drugiej stronie lustra
opowiadania, powieści dla dzieci
angielski
Lewis Carroll Alicja w Krainie Czarów Alicja po drugiej stronie lustra

Na półkach: , , , ,

Pierwsza książka przeczytana w 2021 roku i pierwsza książka przeczytana po angielsku. Fenomen Alicji w moim przypadku tylko się pogłębił za sprawą tego cudownego wydania ♥ ilustracje MinaLima są genialne i bardzo klimatyczne, marzę o innych książkach z jej kolekcji.

• Fantastyka
  • Art