Monstersaurus

Ben CortClaire Freedman Wydawnictwo: Simon & Schuster opowiadania, powieści dla dzieci
Data 1. wydania:
angielski
Simon & Schuster
monster potwór potwory
opowiadania, powieści dla dzieci
angielski
monster potwór potwory

Świetna historia dla dzieciaków, które uczą się angielskiego i uwielbiają potwory :) Opowiadanie jest zabawne i tak właściwie jest to historia o przyjaźni, więc nie powinna nikogo przestraszyć.

• Literatura dziecięca/młodzieżowa

Dodaj cytat z książki Monstersaurus