The Last Kappa of Old Japan: A Magical Journey of Two Friends

opowiadania, powieści dla dzieci
angielski
legenda folklor kappa Japonia sushi przyjaźń yokai

Na półkach: , , , , , , , ,

Ładnie ilustrowane wydanie przybliżające historię przyjaźni między chłopcem a kappą. Tekst jest prosty, dwujęzyczny, a japoński został opatrzony furiganą, co sprawia, że książka jest świętną pozycją dla osób zaczynających naukę czytania w tym języku. Na plus stanowi też dołączenie notatek kulturowych z historycznymi ciekawostkami. Książka na pewno stanowi dobry pomysł na...

• 2021
  • Pięknie wydane