Metta i prawo karmy

Okładka książki Metta i prawo karmy
Navis Nord Wydawnictwo: Antares Cykl: Medytacja i szczęśliwe stany umysłu (tom 2) filozofia, etyka
filozofia, etyka
Medytacja i szczęśliwe stany umysłu (tom 2)
Antares
2011-01-13
2011-01-13
buddyzm metta prawo karmy prawo przyczyny i skutku medytacja

Bardzo ciekawa pozycja, kontynuacja Medytacja i szczęśliwe stany umysłu, pomocna przy obserwacji swoich zachowań i rozważań jak zmienić swoje życie. Przydatna też dla osób, które mają na co dzień kontakt z dużą liczbą ludzi i chcą budować z nimi właściwe relacje.

Dodaj cytat z książki Metta i prawo karmy