Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swojego potencjału

The Wim Hof Method: Activate Your Full Human Potential
OSMPOWER sp. z o.o.
2020-10-01
2020-10-01

Okładka książki Droga Icemana. Metoda Wima Hofa.Ćwiczenia oddechowe, trening z zimnem oraz praca z umysłem. Koen De Jong, Wim Hof
Droga Icemana.... Koen De Jong, Wim H...

Do tej pory czytałam książki innych autorów o Wimie Hofie i jego metodzie, ta jest napisana przez niego samego, co powoduje zupełnie odmienne wrażenie. Czuć w książce energię tego człowieka, niezwykle mocno związanego z naturą i własnym ciałem. Jego entuzjazm niemalże wylewa się na czytelnika i go zaraża miłością do życia. Do metody podchodzę ostrożnie ale sam przekaz bardzo mi się podobał.

Na półkach: , , , , , ,

Un po' stanca dopo questo libro. Tantissime repetizioni.

Un po' stanca dopo questo libro. Tantissime repetizioni.

Kontakt z zimnem jest czymś co mnie przyciąga. Morsuję od pewnego czasu i szukam informacji o odziaływaniu zimna na człowieka. Tak trafiłem na książkę Wima Hofa. To swoisty poradnik ukazujący ile autor potrafił wypracować ćwiczeniami oddechowymi i kontaktem z zimnem. Okazuje się, że możemy zwalczyć w organizmie stany zapalne bazując na prezentowanych technikach. Możemy też budować naszą odporność, wytrzymałość, redukować stres czy stany bólowe lub nawet zatrzymać rozwój poważnych chorób. Autor przytacza przykłady naukowego potwierdzenia jego metody i zachęca do jej praktykowania. Całość napisana przystępnie, momentami poradnikowo. Zacząłem stosować techniki oddechowe i czuję, że są one mi bliskie.

Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami recenzją książki, która mocno mnie zaintrygowała. "Książka" to dzieło o długości 240 stron, które swoją premierę miało 1 października 2020 roku. Składa się ona z trzynastu rozdziałów.

Rozdział ten porusza ciekawy temat związany z biochemią naszych ciał i teorią eliminacji pierwotnych przyczyn chorób poprzez zmianę kwasowej na zasadową biochemię. To tylko jedna z wielu fascynujących koncepcji, jakie znajdują się w tej książce.

Kolejny rozdział - "Moc umysłu" - prezentuje ćwiczenie pod nazwą "Podstawowy Trening Nastawienia", które zdobyło moją sympatię. Ta metoda obiecuje nie tylko korzyści zdrowotne, ale także poprawę odporności i większą kontrolę nad naszym własnym umysłem.

Co fascynujące, do eksploracji tej techniki potrzebujemy jedynie książki, naszego oddechu i odrobiny zimna.

Autor, Wim Hof, prezentuje swoje życie jako eksperyment, podobnie jak współczesne firmy. Jego metoda, oparta na duchowości i fizycznym aspekcie, ma potencjał, by wywołać ważne zjawiska i korzyści. Wim dąży do udowodnienia mocy ducha i wprowadzenia jej do zasięgu zwykłych ludzi, co mnie osobiście bardzo inspiruje.

Nie sposób nie dostrzec autentyczności i pasji Wima w jego słowach. Jego metoda działa, o czym przekonałam się na własnej skórze. Choć książka nie przedstawia dokładnych instrukcji, to jest wciągająca i przekonująca. Z całą pewnością warto ją przeczytać i dać się zainspirować jego odkryciami.

Wniosek jest prosty - praktyka i nauka to klucz do zrozumienia tej metody. Warto zaufać Wimowi i spróbować przenieść swoje życie na nowy, lepszy poziom. Odkrywanie swojego prawdziwego potencjału może być fascynującą podróżą, a "Książka" może być pierwszym krokiem na tej drodze.

Zatem, czy jesteście gotowi do wyzwania? Zima nadciąga małymi krokami, a razem z nią przychodzi okazja, by odkryć nowe możliwości. Polecam Wam serdecznie tę książkę - to nie tylko podręcznik, to także inspirująca historia i drogowskaz do osobistego rozwoju. Dajcie znać, co myślicie po przeczytaniu!

Wim jest człowiekiem zdrowo zakręconym 😃 Zaczynam stosować ćwiczenia oddechowe oraz zimne prysznice. Jestem ciekaw efektów

Polecam

Polecam

Pokaż mimo tovideo - opinia

Zachęcająca pozycja do sprawdzenia samemu czy zastosowanie metody autora da jakieś zauważalne efekty.

#788 - Metoda Wima Hofa Aktywuj pełnię swojego potencjału - Wim Hof - OSMpower
#348/52/2021

Książka ma 240 stron. Swoją premierę miała dnia 01.10.2020 roku. Składa się ona z trzynastu rozdziałów. Najbardziej zaciekawił mnie rozdział rozdział czwarty - Oddychaj, do cholery!
"Jestem przekonany, że zmieniając biochemię naszych ciał z kwasowej na zasadową i oczyszczając się z osadu biochemicznego, jesteśmy w stanie wyeliminować pierwotne przyczyny chorób."

W rozdziale piątym - Moc umysłu bardzo spodobało mi się ćwiczenie - Podstawowy Trening Nastawienia.

Ta metoda daje ogrom korzyści zdrowotnych. Najważniejszym z nich jest poprawa odporności. Dzięki niej poprawia się także nasza kontrola nad własnym umysłem.

Ta książka jest moich podręcznikiem do morsowania, które pokochałam poprzedniej zimy - na początku tego roku.

Dobre jest w niej to, że oprócz książki potrzebujesz tylko własny oddech i troszkę zimna.

Gotowi do pracy ? Zima nadciąga, pora zaczynać przygodę razem z Icemanem. Polecam Wam tą książkę. <3 <3 <3

#788 - Metoda Wima Hofa Aktywuj pełnię swojego potencjału - Wim Hof - OSMpower
#348/52/2021

Metoda jest na prawdę dobra i pomocną, jednak książka dość chaotyczna, skupia się na historii życia Wima.

Jeżeli to jest pierwsze spotkanie z Wimem to polecam.
Jeżeli ktoś już zna Wima, to szkoda czasu. Na YT wszystko zostało już powiedziane. Tutaj poznacie trochę historii Wima - jak to się wszystko zaczeło.

Jeżeli to jest pierwsze spotkanie z Wimem to polecam.

• Zdrowie
  • Chcę kupić