Chorwackie powroty

Okładka książki Chorwackie powroty Anna Karpińska
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Chorwackie powroty
Anna Karpińska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Chorwacka przystań (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Chorwacka przystań (tom 2)
Prószyński i S-ka
2021-02-16
2021-02-16
Literatura polska

Wyróżniona opinia i

Chorwackie powroty

przeczytanych książek 1135 napisanych opinii 387

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza, ale nie jest to powieść porywająca. Rozterki matki i córki. ich życie osobiste oraz różnego rodzaju problemy dnia codziennego, niektóre bardzo poważne. Książka bardzo lekka, ale....I to ale powoduje, że przeczytałabym jej po raz drugi,

Druga część równie piękna jak pierwsza. Zatęskniłam za Chorwacją, którą kocham. Poruszająca opowieść. Pozostaje w sercu zdecydowanie na dłużej ♥️

Udana kontynuacja "Chorwackiej przystani", w której śledzimy ciąg dalszy historii Anny i jej rodziny. Zakupy, remonty, gotowanie obiadu, zlecenia w pracy i świąteczne porządki... Chwile lepsze i gorsze, niespodzianki dobre i te złe, wzniosłe momenty i łzy - ot, życie, o tyle bardziej kolorowe, że toczące się jedną nogą na bałkańskim wybrzeżu Adriatyku. Przyjemna, ciepła lektura.

Trochę gorsza i mniej ekscytująca od Chorwackiej przystani. Ale fajnie, że ciąg dalszy historii Any i Blaża się pojawił.

Dalszy ciąg losów bohaterek "Chorwackiej przystani". Czyta się równie dobrze, jak tom pierwszy. Ciekawe wprowadzenie punktu widzenia drugiej bohaterki. Lekka, przyjemna, do pochłonięcia w jeden wieczór ...

1. Znacząco lepsza niż poprzednia część.
2. Bohaterka świetnie dojrzewa na kolejnych kartach książki.
3. Druga główna bohaterka również bardzo realnie przedstawiona
4. To jest ogromny zasób tej autorki, potrafi pokazywać prawdziwych ludzi, zwykłe sytuacje - tak to czasem się ciągnie, ale takie jest życie.

1. Znacząco lepsza niż poprzednia część.
2. Bohaterka świetnie dojrzewa na kolejnych kartach książki.
3. Druga główna bohaterka również bardzo realnie przedstawiona

Dla mnie nuda lubię cos z pazurem tu się nic nie dzieje.

Dla mnie nuda lubię cos z pazurem tu się nic nie dzieje.

Jest to bardzo dobry przykład, że czasem warto sięgnąć po kontynuację książki, która nam się nie podobała. Ja przy pierwszej części fragmentami nudziłem się jak mops. Co innego w drugiej części, która pokazuje jak bardzo przez ten czas Pani Anna rozwinęła się pisarsko. Gorąco polecam, naprawdę warto przeczytać:-)

Kontynuacja pierwszego tomu. Rewelacyjna powieść. Przeczytałem z wielką radością. Idealna na ciepłe i gorące dni oraz wieczory. Wspaniali bohaterowie. Podczas czytania przeniosłem się wraz z moimi ulubionymi bohaterami do pięknej i słonecznej Chorwacji. Jestem zachwycony.
Polecam

Polecam

Znów tak mało Chorwacji, smaku, zapachu, opisów...... Szybko się czyta, wątki trochę jak telenowela. Zdecydowanie 1 część lepsza była.

• Audiobooki
  • Egzemplarz recenzencki

Dodaj cytat z książki Chorwackie powroty