Wszystko o Charli. Przewodnik po życiu w zgodzie ze sobą

Data 1. wydania:
2020-12-01
Anna Rogozińska

więcej Więcej

Wszystko o Charli - książka o... Charli? Bardzo szybka, dużo obrazków, raczej dla młodszych czytelników albo dla bardzo wielkich fanów. Fakty o Charli, rodzina Charli, początki Charli i ogólnie wszystko o Charli.

Mnie osobiście jakoś nie zachwyciła, nie jestem w fandomie Charli ani nic takiego. Kupiłam ją z ciekawości.

Ogólnie polecem, ALE według mnie lepiej sobie kupić...

Hmmmm.....

• Popularnonaukowe