Jaki to zawód?

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Kicia Kocia i Nunuś (tom 14) literatura dziecięca
Media Rodzina
Kicia Kocia i Nunuś (tom 14)
literatura dziecięca
2020-10-14

Książeczki z okienkami są ulubieńcami u nas w domu. Dzięki nim Podczas czytania dziecko może się nauczyć nazw zawodów tj. krawiec, malarz, pielęgniarz, kucharz, tancerz, kosmonauta. Wspólne czytanie jest połączone z nauką poprzez zabawę.

Serdecznie polecamy książeczkę:-)

W naszym domu jest to hit! Córka uwielbia te otwierane okienka a przy tym uczy się zawodów ☺️

Na półkach: , , , ,

Kicia Kocia stała się bardzo popularna w ostatnim czasie. U nas jednak zawsze królował Tupcio Chrupcio. Ostatnio jednak zawitały do nas dwie książeczki, gdzie Kicia Kocia uczy nie tylko najmłodszych czytelników, ale i swojego braciszka. Jakie są nasze wrażenia po zapoznaniu się z tymi tytułami?

Kicia Kocia wraz z Nunusiem wcielają się w bohaterów różnych zawodów. Za pomocą okienek można odkryć w kogo. Dodatkowo można się dowiedzieć jakie przedmioty są potrzebne do wykonywania tych zawodów😊 W odkryciu pomagają świetne otwierające się okienka.

• Wyd. Media Rodzina
  • Przeczytane - 2020 r.
  • Dla najmłodszych
  • Recenzyjnie - 2020 r
  • C- Biblioteczka potworków ;)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jaki to zawód?