Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi

Jakub Czarodziej Wydawnictwo: Flow books poradniki
Flow books
literatura polska rozwój osobisty psychologia motywacja relacje damsko-męskie
poradniki
literatura polska rozwój osobisty psychologia motywacja relacje damsko-męskie

Myślę, że ta książka, to byłby bardzo dobry prezent dla faceta, no niewiem np na Dzień Mężczyzny a jak już minął to z innej okazji albo bez okazji.
Autor naprawdę dosadnie przemawia do ludzi, nie owija w bawełnę, nie p....li się, jak się ogólnie rzecz biorąc 'ogarnąć' w związku. Porady może i znane, ale czy stosowane? I jak wielu mężczyzn ma w ogóle o nich pojęcie? Bo to...

2021-02-19 mądrze chłopak pisze. Wszystko skompresowane do jednej książki. Przyjemnie się ją czyta. Wiem, że wrócę do niej jeszcze 🙂

Łatwa lektura która nie zamęcza, nie torturuje nas.
Książka na jeden wieczór.
Związek to ciężka i ciągła praca. Nad nim muszą pracować dwie osoby- równo tak samo i intensywnie.
Niestety ludzie nie pracują nad samym sobą. A refleksje co jest ważne przychodzą jak związek już nie istnieje i ludzie się rozstają.
W dzisiejszych czasach łatwiej wymienić partnera na nową osobę...

Strata pieniędzy, bo mam wrażenie, że tego typu rady można znaleźć na pierwszym lepszym forum dla licealistów.

• 2021
  • 52/2021