Fit przepisy od baletnicy sezonowo

Okładka książki Fit przepisy od baletnicy sezonowo
Svetlana Ovsyankina Wydawnictwo: Pascal kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Pascal
2020-11-12
2020-11-12
balet przepisy kuchnia zdrowie fitness

Okładka książki Insulinooporność. Łatwe lunchboxy Magdalena Makarowska, Dominika Musiałowska
Ocena 6,7
Insulinooporno... Magdalena Makarowsk...
Okładka książki I ja ciebie też! Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska
Ocena 6,9
I ja ciebie też! Zuzanna Dobrucka, B...

Książka zawiera proste, przystępne, szybkie przepisy na zdrowe przekąski, obiady. Zawiera opis od autorki z jej komentarzem do posiłku, tabelę kaloryczną, makro oraz kolorowe zdjęcia gotowych dań. Książka została podzielona na 4 pory roku, w każdej części znajdują się propozycje dań zawierających sezonowe warzywa, owoce. Na końcu znajdziemy bardzo przydatny spis potraw z podziałem na rodzaj dania (zupy, sałatki, ciasta itd.) oraz spis składników, który umożliwia szybkie znalezienie przepisu, wykorzystującego dany produkt.
Dodatkowo w książce znajdują się porady od autorki ułatwiające działania w kuchni.

Dodaj cytat z książki Fit przepisy od baletnicy sezonowo