Fit przepisy od baletnicy sezonowo

Svetlana Ovsyankina Wydawnictwo: Pascal kulinaria, przepisy kulinarne
Pascal
balet przepisy kuchnia zdrowie fitness
kulinaria, przepisy kulinarne
balet przepisy kuchnia zdrowie fitness

Książka zawiera proste, przystępne, szybkie przepisy na zdrowe przekąski, obiady. Zawiera opis od autorki z jej komentarzem do posiłku, tabelę kaloryczną, makro oraz kolorowe zdjęcia gotowych dań. Książka została podzielona na 4 pory roku, w każdej części znajdują się propozycje dań zawierających sezonowe warzywa, owoce. Na końcu znajdziemy bardzo przydatny spis potraw z...

• 2020! :)
  • Kulinarne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Fit przepisy od baletnicy sezonowo