Fit przepisy od baletnicy

Okładka książki Fit przepisy od baletnicy
Svetlana Ovsyankina Wydawnictwo: Pascal kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Pascal
2019-11-13
2019-11-13
dieta przepisy kulinaria kuchnia polska poradnik

więcej Więcej

Svetlana jest tancerką baletową w Teatrze Narodowym a jak wszystkim widomo wszystkie tancerki muszą mieć nieskazitelną sylwetkę.
Dlatego tez autorka zebrała najlepsze swoje przepisy, jak utrzymać piękna sylwetkę w swojej książce. Svetlana prowadzi także aktywne konto na Instagramie, które z przyjemnością obserwuję.
Przepisy w książce są lekkie, proste i nie mogą nie...

Svetlana Ovsyankina dzieli się z czytelnikami swoją kulinarną wiedzą, którą zdobywała przez lata. Jej przepisy są proste i szybkie w przygotowaniu. Często wykonane są z łatwo dostępnych składników, które większość z nas ma w domu. Nic, tylko pójść natychmiast do kuchni i gotować!

Podoba mi się czytelny podział na poszczególne rozdziały (śniadania, obiady, kolacje, itd.),...

Diety potrafią być drogie, nieskuteczne oraz niebezpieczne. Na szczęście fit baletnica zna się na rzeczy i warto zainwestować w tą książkę.

Świetne przepisy - proste, szybkie i z łatwo dostępnych produktów. Super.

• 2020
  • 2020
  • Kulinaria
  • Kulinarne
  • 2021
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Fit przepisy od baletnicy