Przemiana

Deborah Harkness Wydawnictwo: Mag Cykl: Księga wszystkich dusz (tom 4) fantastyka, fantasy, science fiction
Time's Convert
Data 1. wydania:
2018-09-18
Anna Reszka
Mag
Time's Convert
Księga wszystkich dusz (tom 4)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Reszka

Bardzo udana kontynuacja, czy też raczej odnóże "Trylogii wszystkich świętych". Opowiada o losach Marcusa, w mój ulubiony sposób - tak jak historyk najlepiej potrafi - pokazując przekonująco cały klimat i dzieje wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych, przedrewolucyjną Francję, no i pozwala spotkać się z wszystkimi znajomymi i jeszcze do tej pory nie znanymi członkami...

Kolejne spotkanie z rodziną de Clermont, starzy znajomi z Trylogii wszystkich dusz, nowe postacie i historia Marcusa i jego związku z Phoebe. Jest też Diana i Matthew, są wampiry, demony i czarownice. Wracamy do świata magii i czarów. Niestety póki co tylko w języku angielskim.
Wszystkim którzy zachwycili się magią i światem Harkness polecam.

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia