Ach, ten cukier

zdrowie, medycyna
Wydawnictwo M
2020-08-25
2020-08-25
zdrowie dieta cukier poradnik dietetyk

Okładka książki Nieprzyzwoicie zdrowe słodkości Anna Reguła, Kinga Syposz
Ocena 10,0
Nieprzyzwoicie... Anna Reguła, Kinga ...

Wydana atrakcyjnie. Wiedza w pigułce i bardzo przystępnie napisana. Naprawdę smaczne przepisy, kilku wypróbowałam. Jako dietetyk, polecam ;)

Książka w bardzo przystępny sposób przedstawia zagadnienia dotyczące cukrzycy i insulinooporności. Lektura, w mojej opinii, obowiązkowa dla każdego, kto zmaga się z wymienionymi problemami.

Książka pięknie wydana. Zawiera takie podstawowe informacje o IO. Dużo grafik sprawia że łatwiej zrozumieć temat. Zawiera też sporo ciekawych przepisów. Warto kupić.

Książek o cukrzycy i odchudzaniu mam za sobą sporo, znaczna większość z nich jest zbyt infantylna, żeby zainteresować laika ze średnim poziomem IQ, a co dopiero specjalistę, za którego się uważam. Temat jest mi "bliski" od ponad 20 lat - nie oczekuję od książek nowości, ale oczekuję tego, że osoba, która sięgnie po takie wydawnictwo nie załamie się, nie zniechęci do...

• 2021
  • Legimi
  • 2020
  • 2020
  • Zdrowie
  • 2018 inwentaryzacja

Dodaj cytat z książki Ach, ten cukier