Ach, ten cukier

Wydawnictwo M
zdrowie dieta cukier poradnik dietetyk
zdrowie, medycyna
zdrowie dieta cukier poradnik dietetyk

Książka pięknie wydana. Zawiera takie podstawowe informacje o IO. Dużo grafik sprawia że łatwiej zrozumieć temat. Zawiera też sporo ciekawych przepisów. Warto kupić.

Książek o cukrzycy i odchudzaniu mam za sobą sporo, znaczna większość z nich jest zbyt infantylna, żeby zainteresować laika ze średnim poziomem IQ, a co dopiero specjalistę, za którego się uważam. Temat jest mi "bliski" od ponad 20 lat - nie oczekuję od książek nowości, ale oczekuję tego, że osoba, która sięgnie po takie wydawnictwo nie załamie się, nie zniechęci do...

• 2020
  • Zdrowie
  • Zdrowie, sport i odchudzanie
  • 2020
  • Legimi / ebooki
  • 2018 inwentaryzacja
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ach, ten cukier