Uspokój swoje hormony

Pascal
2021-02-24
2021-02-24
zdrowie hormony Kobieta

Okładka książki Czego ginekolog ci nie powie Anna Augustyn-Protas, Tadeusz Oleszczuk
Ocena 5,8
Czego ginekolo... Anna Augustyn-Prota...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Książkę oceniam dobrze, gdyż prostym językiem jest napisane co robić, żeby poprawić stan swojego zdrowia.

Ja osobiście interesuję się swoim stanem zdrowia, prawidłowym odżywianiem i jestem osobą aktywną fizycznie, więc mało faktów mnie w tej książce zaskoczyło, ale uważam, że powinna być to pozycja dla każdej kobiety - gdyż książka może skłonić do refleksji, a nawet do zmian.

Dodatkowo warto wspomnieć, że książka uspokaja jeśli chodzi o aspekty zdrowotnych problemów. Wyjaśnia co się dzieje z organizmem nie powodując paniki. Faktycznie o wielu rzeczach lekarze w gabinetach nie mówią i wzmagają niepokój w swoich pacjentach.

Lektura bardzo przyjemna; do przeczytania w pare godzinek.
Skarbnica wiedzy w małej pigułce. W rzeczywistości pewne rozwiązania są tak oczywiste, a wiele z nas same nie wpadnie na to żeby zbadać najbardziej podstawowe parametry naszego zdrowia.
Osoby, które szukają przyczyny problemu w środku - a nie magicznej tabletki na wszystko będę zadowolone, że sięgnęły po tę ksiązkę.
Chciałabym aby przeczytał ją każdy bo tak naprawdę zawiera ona wiedzę nie tylko o hormonach ale o funkcjonowaniu całego naszego ciała.

Lektura bardzo przyjemna; do przeczytania w pare godzinek.

Polecam książkę dla kobiet, które borykają się z problemami hormonalnymi a lekarze niewiele pomagają. Może pozwoli ona podejść do problemów z innej strony. Fajnie się czyta. Polecam

Zdecydowanie polecam każdej kobiecie przeczytanie tej książki. Idealne wprowadzenie w świat hormonów, porady od jakich badań należy zacząć. Niestety nie każdy lekarz zleca komplet badań, raczej jeśli TSH jest w normie to diagnostyka się kończy. A jak się okazuje, to nie wszystko...

Bardzo ciekawa - przeczytałam w kilka godzin. Wszystko, co można w tej książce przeczytać zdaje się mieć sens i na pewno wykorzystam rady Pana Doktora.

Dobra pozycja dla osób niezwiązanych z medycyną, sporo zjawisk i połączeń w organizmie opisanych prostym i zrozumiałym językiem i dużo przykładów praktycznych z gabinetu. Jednak należy też pamiętać, że jest to perspektywa lekarza, a nie dietetyka, dla osób zainteresowanych tematem.

Tą książkę powinna przeczytać każda kobieta, niezależnie od wieku. Ciekawa, wiele można się z niej dowiedzieć. Fachowość opisana prostym językiem.

Pozycja obowiązkowa. Otwiera oczy na sprawy żywienia i jego wpływu na cały organizm. Polecam.

Dodaj cytat z książki Uspokój swoje hormony