Uspokój swoje hormony

zdrowie hormony Kobieta
Uspokój swoje hormony. Czego ginekolog Ci nie powie
zdrowie, medycyna
zdrowie hormony Kobieta

Okładka książki Czego ginekolog ci nie powie Anna Augustyn-Protas, Tadeusz Oleszczuk
5,8
Czego ginekolo... Anna Augustyn-Prota...

Bardzo ciekawa - przeczytałam w kilka godzin. Wszystko, co można w tej książce przeczytać zdaje się mieć sens i na pewno wykorzystam rady Pana Doktora.

Dobra pozycja dla osób niezwiązanych z medycyną, sporo zjawisk i połączeń w organizmie opisanych prostym i zrozumiałym językiem i dużo przykładów praktycznych z gabinetu. Jednak należy też pamiętać, że jest to perspektywa lekarza, a nie dietetyka, dla osób zainteresowanych tematem.

• Moja biblioteczka - przeczytane
  • Przeczytane w 2021
  • Chcę przeczytać, nie posiadam
  • Poradniki
  • 2021
  • Zdrowie

Dodaj cytat z książki Uspokój swoje hormony