Lou Berney Wydawnictwo: William Morrow kryminał, sensacja, thriller
kryminał JFK czarny kryminał
kryminał, sensacja, thriller
angielski
kryminał JFK czarny kryminał

Świetna i wciągająca lektura! Mam słabość do historii nawiązujących do zamachu na JFK więc mogę być stronniczy. Trochę historia gangsterska trochę powieść drogi, trochę obyczajówka. Książka napisana bardzo filmowo, ale udaje jej się przełamać stereotypowe rozwiązania (może poza romantyczną wizją gangstera odkupującego winy) Świeża i dająca dużo przyjemności.
Zdecydowanie...

więcej mniej