Zostań następcą Ajnsztajna!

Rusz Baniom
rozrywka zagadka łamigłówka zabawa ebook
rozrywka
rozrywka zagadka łamigłówka zabawa ebook

Bardzo fajny pomysł na ebooka i w dodatku jest bardzo tani 14,99. Naprawdę polecam!

Widać, że autorzy przyłożyli uwagę do najmniejszych szczegółów. Oprawa graficzna jest na bardzo dobrym poziomie, a zagadki na jeszcze wyższym. Praktycznie w 99% nigdy nie słyszałam o żadnej zagadce, która jest w tym ebooku - tak samo rodzina z którą czasami rozwiązuje te zagadki. Świetna robota c(:

Cena 14.99 zł za takiego ebooka jest prawdziwą okazją. Mamy do rozwiązania ponad 100 zagadek, były zagadki łatwiejsze, trudniejsze. Trzeba było się porządnie zastanowić nad rozwiązaniem. A poza tym oprawa graficzna tej książki jest niesamowita! Autorzy wykonali świetną robotę.

nie pisze przewaznie opinii, ale tutaj trzeba! jestem troche starsza osoba ale zagadki sa swietne, nawet starsi sie moga przy nich dobrze bawic!!!
cena bardzo atrakcyjna jak na jakosc i ilosc tych zagadek - z calego serca moge polecic ;-)

Bardzo polecam!
Kupiliśmy razem ze znajomymi podczas domówki i mega się bawiliśmy, dużo śmiesznych zagadek. Zagadek jest od koloru do wyboru: ciężkie, łatwe, logiczne, matematyczne, śmieszne.
Grafika w ogóle jest mega, nie ma monotonności, oko nie usypia. Co chwile jest zmiana tła, człowiek się nie przynudza

bardzo polecam :-)

Świetny ebook!
Wspaniała zabawa podczas rozwiązywania zagadek!
Świetnie wykonany projekt graficznie naprawdę cudo
Polecam!!!

Ebook naprawdę świetny w kategorii zagadek. Świetna rozrywka podczas przerwy w szkole, a nawet na nudnej lekcji. Można go sobie odpalić w każdym momencie, a najlepsze jest to, że kiedy nie ma co się robić ze znajomymi to można razem pomyśleć i się pośmiać! POLECAM SERDECZNIE, TAKI EBOOK ZA TAKIE PIENIĄDZE - CUDO.

Dodaj cytat z książki Zostań następcą Ajnsztajna!