Podglądając wieloryby. Przeszłość teraźniejszość i przyszłość najniezwyklejszych stworzeń na Ziemi

Nicholas Pyenson Wydawnictwo: Copernicus Center Press nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Spying on Whales: The Past, Present, and Future of Earth's Most Awesome Creatures
Copernicus Center Press
wieloryby biologia
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
wieloryby biologia
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Ryby słodkowodne Polski Ryszard Walenty Bartel, Jerzy Ryszard Bańbura, Witold Michał Białokoz, Alicja Lidia Boroń, Maria Urszula Brylińska, Edmund Bryliński, Paweł Michał Brzuzan, Łucjan Chybowski, Zbigniew Danilkiewicz, Krzysztof Goryczko, Tomasz Heese, Małgorzata Jankun-Woźnicka, Ryszard Kolman, Jan Michał Kotusz, Tadeusz Krzywosz, Andrzej Mamcarz, Bartłomiej Młyniec, Tadeusz Penczak, Mirosław Przybylski, Andrzej Szczerbowski, Jan Szczerbowski, Jolanta Barbara Szlachciak, Magdalena Anna Tadajewska, Janusz Michał Terlecki, Andrzej Jan Witkowski, Włodzimierz Załachowski, praca zbiorowa, Mirosław Łuczyński
10,0
Ryby słodkowod... Ryszard Walenty Bar...
Okładka książki Puszcza Białowieska w pracach przyrodników i podróżników 1831–1863 Piotr Daszkiewicz, Bo­gu­miła Jędrzejewska, Tomasz Samojlik
10,0
Puszcza Białow... Piotr Daszkiewicz, ...
Okładka książki Motyle nocne Polski. Macrolepidoptera część I Jarosław Buszko, Janusz Masłowski
9,3
Motyle nocne P... Jarosław Buszko, Ja...

• Chcę w prezencie/do zamówienia
  • Nie posiadam