Obsesja

Patrycja Wilk Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo Poligraf
2020-07-24
2020-07-24

Przyznam szczerze, że z dużą rezerwą podchodziłem do tej pozycji. Poleciła mi ją moja przyjaciółka. Początek był ciężki, trudno mi było przestawić się na ten sposób prowadzenia narracji. W dodatku przygody Anny odbiegają daleko od moich osobistych doświadczeń i potrzeb czytelniczych. I chyba właśnie to mnie po jakimś czasie urzekło.
Jak na debiut autorki, książka naprawdę fajna. Oby więcej osób spełniało swoje marzenia wydawnicze i obyśmy więcej uwagi przykładali literaturze. ;)
Sięgnijcie po tę książkę, a zyskacie zupełni inną perspektywę :D

Jak na debiut autorki, książka naprawdę...

Książka zdecydowanie trzyma w napięciu, Jak na debiut mysle, ze autorka swietnie poradziła sobie w prowadzeniu historii oraz opisach bohaterów. Zakończenie zaskakuje. Nie jest to romantyczna powieść, raczej pokazuje ciemne strony i dynamikę toksycznych i chorych relacji.

Natrafiłam na książkę na stronie empiku i zainteresował mnie fakt, że to debiut młodej autorki. Zachęcona, kupiłam "powieść" i niestety, ale bardzo się rozczarowałam - historia nie jest zbyt oryginalna, a styl pisania przypomina trochę opowiadanie z gimnazjum, zwłaszcza dialogi, które są po prostu... źle napisane. Nie jest to na pewno studium psychologiczne bohaterów, a same wydarzenia mają w sobie mało sensu. Myślę, że ta książka może służyć za przykład, w jaki sposób nie pisać i nie porywać się z motyką na słońce, jeśli czegoś nie potrafi się zrobić.

Książka niezwykle chaotyczna i trudna w odbiorze, poczynania głównej bohaterki często nielogiczne a i sama postać wykreowana i prowadzona w sposób, który często przyprawia o zawrót głowy. Fakty i wydarzenia z jej życia zmieniają się co kilka kartek czy rozdziałów, jakby sama autorka zapomniała jakimi cechami czy wydarzeniami doświadczyła główną postać - brak jakiejkolwiek konsekwencji a cała oś fabuły zdaje się być jedynie pretekstem do opisów scen seksu. Ocena 3/10 na zachętę, jako, że to debiut a początki nigdy nie są łatwe.

Książka zaskakujaca, trzymająca w napięciu, z wyjątkowym zakończeniem. Debiut autorki udany, miejmy nadzieję, ze na tym nie poprzestanie.

Bardzo podobała mi się ta książka. Ciekawa, trzymająca w napięciu fabuła. Łatwo i szybko się czyta. Zdecydowanie pozycja godna polecenia.

Książka która potrafi zaskoczyć- Od której ciężko się oderwać. Autorka pomaga nam się od rzeczywistości pochłaniając kolejne strony książki . Smacznie erotyczna.

Takie połączenie złego Greya z dziwną psychozą głównej bohaterki. Dziwne to. Plus zawsze mnie będzie dziwić głupota kobiet, które pozwalają się torturować w łóżku żeby zadowolić faceta.

Jedynym plusem jest ilość stron.
Nie polecam!

Jedynym plusem jest ilość stron.
Nie polecam!

• 03 2020