Kings of Mayhem

Okładka książki Kings of Mayhem Penny Dee
Okładka książki Kings of Mayhem
Penny Dee Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Kings of Mayhem MC (tom 1) Seria: Kings of Mayhem MC literatura obyczajowa, romans
Kings of Mayhem MC (tom 1)
Kings of Mayhem MC
Kings of Mayhem
Kindle Edition
2019-01-28
2019-01-28
MC Klub romans

To jedna z lepszych książek o MC jakie czytałam. Mieliśmy całe spectrum klubowej działalności, różnych osobowości oraz zachowań. Nic nie było czarno-białe. Autorka zaserwowała nam niezły dramat w których w rolach głównych grali Cade i Indy. Obydwoje zostali nam przestawieni z różnych stron: od lat najmłodszych, kiedy kiełkowała ich przyjaźń, poprzez lata nastoletnie, gdzie powoli kiełkowało się coś więcej. Poznajemy również szczegóły zerwania i to jak wpłynęła na nich oboje, na ich życia ta decyzja. Chociaż nie wydaje mi się, żeby Cade utrzymał się jak student. Ewidentnie to nie było jego życie. Indy miała inny pomysł na życie i konsekwentnie się go trzymała. Zrywając z Cade’m, zerwała jednocześnie z całym klubem i swoją rodziną. Co po przyjeździe do miasta, na pogrzeb ojca, mocno uderzyło ją w twarz. Chyba otworzyła oczy, jakie wiodła życie i że tak naprawdę to nie jest ona. Ale trudno było jej wybaczyć zdradę. To rozumiem. Dziewczyna nie powinna od razu mu wybaczać, nawet jeśli minęło 12 lat. Chyba nikt od niej tego nie oczekiwał. Chroniła siebie i zdarzyło jej się zranić Cade’a równie mocno jak kiedyś on. Ten pomysł z byłym narzeczonym i nie powiedzenie tego Cade’owi traktuję jako ochronę siebie. I nie przeszkadzało mi, że tak długo musiał za nią gonić. Ona musiała przekonać się, że chociaż go kocha, to również mu ufa. Chociaż obstawiałam, że jednak nie odleci z powrotem do domu. Na szczęcie Cade nie odpuścił 😊 końcówka trochę brutalna…nie spodziewałam się, że coś się wydarzy…chociaż jak Issac powiedział o nowym interesie, wiedziałam, że dobrze się nie skończy…mam tylko nadzieję, że Cade nie wpadnie w spiralę brutalności i zemsty…Indy chyba tego nie wytrzyma. Świetnie się czytało!

2058

Cade i Indigo byli klubowymi dzieciakami, dorastali razem od piątego roku życia i byli sobie bardzo bliscy, kochali się i planowali wspólne życie. Tak było, dopóki wszystkiego nie popsuła dramatyczne wydarzenie w noc przed ich wyjazdem na studia, a Indy zostawiła Cade'a i MC dobre ,potem wróciła po dwunastu długich latach, by pochować znienawidzonego ojca. I tak zaczyna się ich historia.
Widzimy ludzi, którymi są dzisiaj. Kim oni byli. Kim mogli być.
Jest ładnie opowiedziana i stanowi przyjemną mieszankę przeszłości i teraźniejszości. Poznajemy również wszystkich ważnych członków Kings Of Mayhem i ich życie klubowe.
Znaczna część książki skupia się na emocjonalnych scenach Cade'a i Indy, w tym kilku gorących, namiętnych scen miłosnych, w których podpalają prześcieradła. Na końcu jest też odrobina dramatu i akcji, przez to książka kończy się wielkim cliffhanger'em. POLECAM!!!

• MC Klub
  • Rezygnacja