Perska kobiecość

Patronat LC
Laila Shukri Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Perska miłość (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
Perska miłość (tom 6)
literatura obyczajowa, romans
2020-07-23

To juz kolejna z cyklu ksiazka po ktora siegnelam I znowu sie nie nudzilam.Niestety moja fascynacja arabskim swiatem powoli mija i powoli zacznynam zauwazac nieco irytujace pisarskie nawyki autorki jak np monotonne nic nie wnoszace do akcji dialogi czy tez opisy miejsc,potraw czy zwyczajow mieszkancow odleglych krajow tak rozlegle ze przycmiewaja cala akcje ksiazki.Ale...

Wspaniała książka. Opisane są różne zwyczaje w Chinach i Indonezji. Podczas czytania miałem wrażenie , że przeniosłem się do tych wyjątkowych miejsc. Książka jak najbardziej jest godna polecenia. Jestem zadowolony.
Polecam

Uwielbiam czytać książki o Bliskim Wschodzie, moją ulubioną autorką jest Laila Shukri, której nowa książka miała swoją premierę pod koniec lipca "Perska kobiecość" to kontynuacja historii z "Perskiej namiętności" w której jak zwykle dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących życia na Bliskim Wschodzie, główny wątek rozgrywa się jednak na urokliwej wyspie Bali gdzie...

Piękne opisy zwyczajów i rytuałów w Chinach oraz Indonezji. Czytając książkę, można, oczami wyobraźni przenieść się w te magiczne miejsca.

• !!!2020 ZAKUP NR 5 WRZESIEŃ miszmasz
  • Seryjne
  • Pod naszym patronatem
  • 2020
  • Cykl: Perska miłość (d)
  • Literatura piękna,powieść,baśnie,opowiadania,itp.
  • KONTYNUACJE DO ZAKUPU

Dodaj cytat z książki Perska kobiecość