Inni mają lepiej

Edipresse Książki
literatura polska
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Ależ mnie ta książka zmęczyła. Bardzo lubię twórczość pani Mirek, ale to było ponad moje siły. Sam zamysł fabuły był naprawdę fajny, ale wykonanie to już jakiś dramat. Styl tej książki jest koszmarny, zdania w większości pojedyncze i jakieś takie rwane. Całość wyszła drętwo i mega słabo. I do tego ta okładka - okropna

polecam, książka pokazuje, że inni nie zawsze mają lepiej ( :^ ) Zaparszam do czytanie bo co tu dużo mówić? Poprostu meeegaaa ksiażka !

Historia Zuzy, Natalii i Jagody to opowieść o tym, jak bardzo możemy się mylić w ocenie życia innych ludzi i swoich problemów. A także o miłości, ukrytych pragnieniach, drugich szansach i kobiecej przyjaźni, która daje siłę, by uwierzyć, że szczęście może być wyborem, nie przypadkiem.

Nie podpasowała mi ta książka. Początek był tak nudny, że poważnie zastanawiałam się czy jej nie odłożyć i nie wziąć się za inną książkę. Nigdy tego nie robię, nawet przez "Małe życie" przebrnęłam do końca, więc tą też postanowiłam przeczytać do końca. Bardzo długo się rozkręcała cała ta historia i według mnie nie rozkręciła się wcale. No, może ostatnie 20 stron było nieco...

Bohaterowie tej książki to ludzie których chciałoby się mieć blisko siebie. Niby zwyczajni ludzie,zwyczajne problemy i przy tym wszystkim drugi człowiek,który jest potrzebny by dostrzec to co w naszym życiu najważniejsze. I bardzo dobrze że człowiek to istota stadna i nie powinna żyć w odosobnieniu bo jakże puste byłoby to życie. A patrząc na innych bardziej doceniamy to co...

Pół na pół.
Tematyka książki wartościowa, postać Jagody bezbłędna i bardzo optymistyczna. Czyta się szybko, coś na pewno po niej w człowieku zostaje 😉 np to ze warto myśleć pozytywnie i stawiać na wyciszenie, a nie nerwy.
Jedynie język mogłaby być bardziej ekspresyjny.

Lekka i przyjemna książka o losie trzech kobiet Zuzy,Natalii i Jagody. Każdy wiecznie uważa że "Inni mają lepiej" ale czy na pewno? Ta książka ukazuje jak naprawdę jest, że nie zawsze to co widzimy na zewnątrz tak samo wygląda w środku. Polecam, szybko się czyta :)

Zawsze nam się wydaje, że inni mają lepiej ; lepszą pracę, lepsze dzieci, lepszy związek, pieką lepsze ciasta. Choć naszemu partnerowi, dzieciom, pracy, a nawet kuchni niczego nie brakuje. Tak mamy, że często oceniamy po pozorach, patrzymy na ten wycinek życia, który inni chcą nam pokazać. Ale też fiksujemy się na własnym wyobrażeniu sytuacji bliżnich, że jest lepsza niż...

Bardzo lubię książki pani Krystyny Mirek. Są takie życiowe i nielukrowane, pełne emocji i niesamowicie wciągają.
Powieść "Inni mają lepiej" nie do końca spełniła moje oczekiwania, a nawet lekko rozczarowała, biorąc pod uwagę inne powieści autorki.
Motywem przewodnim jest typowe podejście nas - Polaków do innych ludzi. Książka bowiem opowiada o trzech kobietach, które...

Dyskusje

• 2020